65.5
А65


    Андрійчук, В. Г.
    Сталий розвиток: теоретико-методологічні стратегії й реалії його реалізації в геоекономічному просторі та на вітчизняних теренах [Текст] / В.Г. Андрійчук // Зовнішня торгівля: право та економіка. - 2008. - № 4. - С. 5-11. - Библиогр. в конце ст.: 9 назв.
ББК 65.5 + 65.28
Рубрики: Світова економіка--Глобальні економічні проблеми
   Економіка природокористування--Сталий розвиток






    Бистряков, І. К.
    Сталий розвиток України: постмодернізм, простір, методологія управління [Текст] / І. К. Бистряков // Вісник Національної академії наук України. - 2012. - № 7. - С. 47-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка природокористування--Сталий розвиток
   Природні ресурси України--Територіальне управління

Анотація: У статті представлено основні риси національного концепту сталого розвитку, що базується на розкритті специфіки формування суспільних відносин, що визначають диференційовані по території країни форми господарювання. Розкрито загальні риси технології капіталізації природних ресурсів, що забезпечують відтворення гармонійного довкілля.





    Черваньов, І. Г.
    Інвайронменталізм у світовій науці : значення для вітчизняної географії [Текст] / І. Г. Черваньов, Н. В. Грищенко // Український географічний журнал. - 2013. - № 2. - С. 13-16. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка природокористування--Сталий розвиток
Анотація: У статті викладено основні проблеми інтеграції економіки й інвайронментології, на фоні яких виокремлено напрямки розвитку і конструктивна роль географії. Визначено передумови виникнення інвайронментальної економіки на перетині економіки і екології. Показано, що проблема визначення місця економічної підсистеми в дослідженнях призвела до виникнення екологічної економіки. Виокремлено основні методичні підходи інвайронментальної економіки. Перераховано головні практичні і теоретико-методологічні напрямки сучасних досліджень. Відзначено головні аспекти сучасних інвайронментальніх досліджень в Україні.


Дод.точки доступу:
Грищенко, Н.В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)