Гардашук, Тетяна.
    Чорнобильська катастрофа як каталізатор розвитку громадянського суспільства в Україні [Текст] / Т. Гардашук // Сучасність. - 2006. - № 4. - С. 61-68. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Чорнобильська катастрофа--Екологічні проблеми
   Екологічні організації

Анотація: Вибух реактора на Чорнобильській АЕС став найбільшою техногенною катастрофою в історії людської цивілізації. Збереження та раціональне використання національних природних ресурсів, підвищення екологічної безпеки виявилися чи не найвагомішими аргументами на шляху здобуття Україною державного суверенітету та незалежності.





   
    Заходи осередків Всеукраїнської екологічної ліги та Всеукраїнської дитячої спілки "Екологічна варта" до Всеукраїнського Дня Довкілля й Всесвітнього Дня Землі [Текст] // Екологічний вісник. - 2010. - № 2. - С. 2-5
Рубрики: Екологічні організації
Анотація: У статті показано практичні природоохоронні заходи громадських організацій, представників державної влади присвячені Всесвітньому Дню Землі та Всеукраїнському Дню Довкілля.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Терлецкий, В. К.
    Преференції громадської екологічної експертизи в стратегії розвитку регіону [Текст] / В. К. Терлецкий, А. Б. Філіпенко // Екологічний вісник. - 2013. - № 1. - С. 25-28. - Бібліогр. с. 28 (10 назв)
Рубрики: Екологічні організації
   Довкілля--Громадська експертиза

Анотація: У статті розглянуто основні завдання екологічної експертизи, а саме профілактика і недопущення шкідливих наслідків господарської діяльності для довкілля, здоров'я людини та екологічної безпеки суспільства.


Дод.точки доступу:
Філіпенко, А.Б.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    20 років на захисті довкілля України [Текст] / інтерв'юер : М. Галімова // Екологічний вісник. - 2017. - № 1. - С. 2-4
Рубрики: Екологічні організації
Анотація: Розмова з головою Всеукраїнської екологічної ліги Тетяною Тимочко про результати 20-річної праці однієї з найбільших природоохоронних громадських організацій Всеукраїнської екологічної ліги. Діяльність Ліги завжди була спрямована на розширення участі громадськості у формуванні та реалізації державної екологічної політики, організації громадського екологічного контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, припинення діяльності, яка загрожує екологічній безпеці, природному середовищу та здоров'ю громадян України.


Дод.точки доступу:
Галімова, М. \інтерв'юер.\
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Феномен Всеукраїнської екологічної ліги [Текст] // Екологічний вісник. - 2017. - № 6. - С. 5-10
Рубрики: Екологічні організації
Анотація: Найбільша мережева природоохоронна громадська організація в Україні Всеукраїнська екологічна ліга визначає пріоритети, формує екологічний світогляд й культуру громадян України, бере участь у розв'язанні гострих екологічних проблем, здійснює громадський контроль за станом довкілля. У статті висвітлено досвід Всеукраїнської екологічної ліги щодо інтеграції екологічної складової в усіх сферах економіки та суспільного життя, налагодження комунікації з органами державної влади та місцевого самоврядування у розв'язанні екологічних проблем.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)