Козарезенко, Людмила.
    Формування добробуту населення як передумови розвитку людського потенціалу [Текст] / Людмила Козарезенко // Економіст. - 2013. - № 10. - С. 9-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Добробут населення--Структура--Формування
Анотація: Доведено, що величина валового внутрішнього продукту на особу є недостатньо інформативним показником і не повною мірою відображає динаміку зміни добробуту населення в країні. Розглянуто показники, що комплексно визначають добробут населення, проаналізовано структуру та динаміку кінцевих споживчих витрат, величину нерівності в розподілі доходів, динаміку та розмір заробітної плати, співвідношення заробітної плати із базовими соціальними стандартами та динамікою цін, структуру та динаміку доходів населення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Забуранний, С. В.
    Розвиток туристичної діяльності у сільській місцевості України [Текст] / С. В. Забуранний // Економіка АПК. - 2014. - № 4. - С. 100-106 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Туризм--Сільський--Україна
   Добробут населення--Структура--Формування

   Демографічна ситуація в Україні--Село

Кл.слова (ненормовані):
середньодушовий дохід -- рівень бідності -- безробіття
Анотація: На основі результатів існуючих теоретичних концепцій і проведених емпіричних досліджень визначено основні соціально-економічні передумови розвитку туристичної діяльності в сільській місцевості, а також місце туристичної діяльності вдиверсифікації сільської економіки.





    Шевчук, О. О.
    Методичні підходи до оцінювання економічного еквіваленту вартості життя в Україні [Текст] / О. О. Шевчук // Регіональна економіка. - 2014. - № 2. - С. 74-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економіка--Людський капітал
   Добробут населення--Структура--Формування

   Соціологія--Соціальний капітал

Кл.слова (ненормовані):
вартість життя -- методологія -- економічний еквівалент вартості життя -- методи оцінки вартості життя
Анотація: Розглянуто та проаналізовано методологічні підходи до оцінювання економічного еквіваленту вартості життя людини (ЕЕВЖ) з погляду можливостей їх застосування в українських реаліях, зокрема оцінювання згідно з теорією людського капіталу, "за витратами", на основі теорії корисності (виходячи з середньодушового доходу особи за період очікуваної тривалості майбутнього життя та середньодушового валового внутрішнього продукту).