Логінова, Ірина.
    Рідкі фосфорні добрива: знайти відмінності [Текст] / Ірина Логінова, Сергій Полянчиков // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 34-38 : рис., фот. цв.
Рубрики: Добрива--Фосфорні добрива--Сільськогосподарські культури
Кл.слова (ненормовані):
живлення рослин -- мінеральні добрива -- біостимулятори -- мікосфера
Анотація: Інтерес до рідких форм добрив веде початок ще з античних часів. Комерційний інтерес до виробництва рідких добрив сформувався на початку ХХ ст., коли їх стали застосовувати у гідропонці та фертигації. Згодом поширення набуло пряме внесення рідких добрив у ґрунт. Проте брак технологічних рішень для внесення обмежували їх широке використання. У статті наведено відмінність рідких фосфорних добрив, що різняться як за хїімічним складом, так і за методами та технологією їх внесення.


Дод.точки доступу:
Полянчиков, Сергій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Рубан, Сергій.
    Другий шанс рідкого фосфору [Текст] / Сергій Рубан // Агроном. - 2020. - № 1. - С. 40-41 : рис.
Рубрики: Добрива--Фосфорні добрива--Сільськогосподарські культури
Кл.слова (ненормовані):
фотосинтез -- фосфатиди -- поліфосфати -- тверді добриа
Анотація: Управління фосфатним живленням є однією з ключових проблем у збільшенні врожайності сільськогосподарських культур. А рідкі комплексні добрива (РКД) мають суттєві переваги в інтенсивному сільському господарстві. РКД - сучасні високоефективні масові добрива, які є прямим замінником амофосу та інших гранульованих фосфатних добрив. Перехід на живлення РКД дає змогу економити до 30% витрат на внесення фосфатних добрив. Саме тому близько третини фосфатних добрив у США вносять в рідкому вигляді.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)