Федоренко, Л. М.
    І оживе людська стежина в красі, у праці, в рушнику [Текст] / Л. М. Федоренко // Вивчаємо українську мову та літературу. - 2010. - № 14. - С. 30-35. - Бібліогр. наприкінці ст. 35
Рубрики: Вишивки українські
Анотація: План-конспект уроку, мета якого ознайомити учнів із найдавнішим видом рукотворних мистецтв - народною вишивкою, красою, яка відзеркалює наш внутрішній світ, нашу особистість; простежити тісне переплетення мотивів вишивки і поетичного слова; виховувати інтерес до джерел творчих, прагнення вивчати, зберігати надбання минулого, творити нове для майбутніх поколінь.





    Захарчук, Оксана.
    Мистецький дар українців [Текст] / Оксана Захарчук // Дзвін. - 2011. - № 3. - С. 155-157
Рец. на Гуцульська вишивка з колекції Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Й. Кобринського : монографія / за заг. ред. О. Никорак. - К. : Родовід, 2010. - 200 с.

Рубрики: Вишивки українські
   Мистецтво--Декоративно-ужиткове

Анотація: Оригінальне народне декоративно-вжиткове мистецтво Гуцульщини широко відоме не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Особлива роль тут належить вишивці як феноменальному явищу. Власне, самобутній колорит гуцульської народної вишивки зачарував посла Франції в Україні пана Жана-Поля Везіана та його дружину Елен, і вони вирішили зафіксувати це витонченне мистецтво в альбомі, що став фундаментальним науковим дослідженням гуцульської вишивки.





    Рибалко, Катерина.
    Магія червоно-чорного [Текст] / Катерина Рибалко // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2021. - № 2. - С. 63
Рубрики: Вишивки українські
   Поезія українська



Дод.точки доступу:
Сидоренко, Ольга Іванівна (заслужена вчителька України з с. Куковичі на Чернігівщині) \про неї\
Є примірники у відділах:
СЖП (вільний)