Ключковський, Ю.
    Чи є змішаною виборча система України? [Текст] / Ю. Ключковський // Право України. - 2012. - № 3-4. - С. 418-424. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виборча система--Україна
Анотація: На основі порівняльного аналізу змішаних виборчих систем, що застосовуються на парламенських виборах в Німеччині, Естонії та Угорщині, показано, що виборча система, передбачена законодавством України, не може бути віднесена до категорії змішаних, а повинна розглядатися як паралельне застосування двох різних систем- мажоритарної та пропорційної,- ніяк не пов'язаних між собою.





    Сліденко, І.
    Концептуальні міркування з приводу доктринальних засад парламентської виборчої системи в Україні [Текст] / І. Сліденко // Вісник Центральної виборчої комісії. - 2013. - № 2. - С. 48-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виборча система--Україна





    Козюбра, М.
    Виборча система України в контексті вимог верховенства права [Текст] / М. Козюбра // Право України. - 2013. - № 5. - С. 86-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виборча система--Україна
Анотація: У статті аналізуються стан та перспективи реформування виборчої системи України. Основна увага у ній зосереджена на визначенні критеріїв вибору виборчої системи.





    Копиленко, Олександр.
    Удосконалення виборчої системи в контексті конституційної реформи [Текст] / О. Копиленко // Віче. - 2015. - № 16. - С. 5-7
Рубрики: Конституційна реформа--Україна
   Виборча система--Україна






    Марцеляк, Олег.
    Конституційна реформа і модернізація виборчої системи України в контексті світового досвіду [Текст] / О. Марцеляк // Віче. - 2015. - № 16. - С. 8-12. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційна реформа--Україна
   Виборча система--Україна






    Селіванов, Анатолій.
    Нові моделі децентралізації компетенції територіальних органів і нові підходи до виборчої системи [Текст] / А. Селіванов // Віче. - 2015. - № 16. - С. 21-23. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Виборча система--Україна
   Територіальні громади--Розвиток