Козюк, Віктор.
    Монетарні аспекти розвитку поглядів на проблему забезпечення глобальної фінансової стабільності [Текст] / В. Козюк // Вісник Національного банку України. - 2007. - № 4. - С. 34-39. - Бібліогр: 28 назв
Рубрики: Монетарна політика--Глобалізація
   Валютне регулювання

Анотація: Розглядаються основні підходи до забезпечення світової фінансової стабільності на рівні економік окремих країн.





   
    Управління валютними ризиками та перспективи розвитку національної економіки [Текст] / С. І. Маслов [та ін.] // Економіка та держава. - 2009. - № 3. - С. 16-18. - Бібліогр. с. 18 (6 назв.)
Рубрики: Валютне регулювання
Анотація: Розглянуті проблеми функціонування та регулювання валютного ринку. Запропоновані тактичні методи використання режиму валютного курсу з метою стимулювання експорту у комплексі з діями на інших перспективних напрямах економічного впливу.


Дод.точки доступу:
Маслов, С.І.; Карамишев, Д.В.; Бриксін, С.А.; Могилко, В.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Іванський, А. Й.
    Попередження фінансових правопорушень у сфері валютного регулювання [Текст] / А.Й. Іванський // Митна справа. - 2010. - № 2. - С. 84-90. - Библиогр.: с. 89-90 (16 назв.)
Рубрики: Валютне регулювання
   Валютне законодавство

   Фінансові правопорушення--Валютне регулювання

Анотація: У статті проаналізовано наукові погляди щодо визначення поняття валютного регулювання, визначено поняття валютного регулювання та фінансового правопорушення у сфері валютного регулювання, досліджено правовий статус та повноваження суб'єктів валютного регулювання та контролю.





    Співак, Інна.
    Реформування системи валютного регулювання: галопом чи стримано? [Текст] / І. Співак, А. Даниленко // Вісник Національного банку України. - 2011. - № 8. - С. 20-23
Рубрики: Фінансовий ринок
   Валютне регулювання

Анотація: Аналізується система валютного регулювання, що діє в Україні, вносяться пропозіц ії по її удосконаленню на основі міжнародного досвіду.


Дод.точки доступу:
Даниленко, Андрій
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Дисбаланси валютного ринку України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2013. - № 3. - С. 3-9. - Бібліогр. с. 9 (14 назв) . - табл., граф.
Рубрики: Валютне регулювання
Анотація: У дослідженні розглянуто актуальні питання дисбалансів валютного ринку України у 2012 році. Проаналізовано чинники, що вливали на курсову динаміку гривні. Для стабілізації ситуації на валютному ринку запрпоновано розробити валютну стратегію на середньострокову перспективу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Береславська, Олена.
    Девальвація гривні та спричинені нею виклики для України [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2015. - № 2. - С. 26-33. - Бібліогр.: с. 33 (15 назв)
Рубрики: Гривня--Девальвація
   Валютне регулювання

Анотація: У статті досліджено питання девальвації гривні та основних викликів для економіки України, що виникають унаслідок цього. Ситуація розглядається та аналізується з точки зору формування пропозиції іноземної валюти на внутрішньому ринку, механізмів та інструментів валютного регулювання, інфляційних наслідків, а також суперечливої ідеології підтримки вітчизняної банківської системи. У цьому контексті проаналізовано показники платіжного балансу України, обсяги та структуру золотовалютних резервів Національного банку України, динаміку операцій з купівлі-продажу іноземної валюти на готівковому ринку, темпи приросту грошових агрегатів, динаміку депозитних вкладів у банках та показники підтримання Національним банком України ліквідності банківської системи.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гаврилко, П. П.
    Регулювання ринку капіталу в зарубіжних країнах: досвід для розвитку фінансової системи України [Текст] / П. П. Гаврилко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 2. - С. 20-23. - Бібліогр. с. 23 (5 назв)
Рубрики: Фінансова система
   Валютне регулювання

Анотація: Наведені основні напрями здійснення регулювання на основі узагальнення багатовікового світового досвіду експорту та імпорту капіталу в міжнародній економіці. Розглянуто заходи з лібералізації ведення зовнішньоекономічної діяльності та підвищення ефективності здійснення контролю за рухом капіталу. Доведено, що одним з важливих механізмів регулювання іноземних позичкових капіталів є регулювання валютних курсів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)