Ашуєв, А.
    Бенчмаркінг як інструмент антикризового управління підприємством [Текст] / А. Ашуєв // Актуальні проблеми економіки. - 2003. - № 4. - С. 46-47
Рубрики: Підприємства--Антикризове управління--Україна
   Бенчмаркінг






    Ашуєв, А.
    Інформаційні технології в операційному бенчмаркингу [Текст] / А. Ашуєв // Актуальні проблеми економіки. - 2003. - № 9. - С. 5-10
Рубрики: Бенчмаркінг
Анотація: У статті розглядаються ефективні напрями використання операційного бенчмаркингу із застосуванням інформаційних MES-систем підвищення рентабельності та конкурентоздатності підприємств.





    Александренко, Тарас.
    Бенчмаркинг? Элементарно! [Текст] / Т. Александренко // Менеджмент и менеджер. - 2007. - № 3. - С. 50-55.
Рубрики: Бенчмаркінг
   Конкуренція

   Маркетинговий менеджмент

Анотація: В статті розглядаються види бенчмаркінгу, організація бенчмаркінгу та основні етапи бенчмаркінгового процесу.





    Лилик, Мар'яна.
    Третій Всеукраїнський форум "Промисловий маркетинг" [Текст] / М. Лилик // Маркетинг в Україні. - 2008. - № 3. - С. 15-17.
Рубрики: Промисловий маркетинг--Лояльність клієнтів
   Бенчмаркінг

   Промисловий маркетинг--Стратегія

Анотація: В статті даються матеріали Третього Всеукраїнського форуму "Промисловий маркетинг", який був присвячений застосуванню маркетингу саме у промисловій сфері, оскільки використання маркетингового інструментарію тут значно відрізняється від традиційних споживчих ринків.





    Ціпан, О. Я.
    Основні аспекти і проблеми розвитку бенчмаркінгу в Україні / О. Я. Ціпан // Економіка. Фінанси. Право. - 2009. - № 5. - С. 9-11. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Бенчмаркінг
Анотація: У статті розглядається поняття бенчмаркінгу, причини його виникнення та поширення в Україні в останні роки, основні проблеми його розвитку і застосування у малому та великому бізнесі, шляхи підвищення ефективності функціонування підприємств, які використовують бенчмаркінг, а також перспективи і майбутнє бенчмаркінгу в Україні.





   
    Директиви і керівництва APQC з бенчмаркінгу [Текст] // Маркетинг в Україні. - 2009. - № 2. - С. 51-52.
Рубрики: Бенчмаркінг
   Інформація--Конфіденційна

   Інформація--Охорона

Анотація: У статті представлено Директиви та Етичні норми для тих, хто займається бенчмаркінгом, а також наведено керівні принципи, які стосуються обох партнерів в бенчмаркінгу, якщо вони є конкурентами.





    Загвойський, Я. Д.
    Метод конкурентного аналізу у визначенні напрямів реструктуризації сільськогосподарських підприємств [Текст] / Я. Д. Загвойський // Економіка АПК. - 2010. - № 1. - С. 104-109. - Бібліогр. в підряд. прим.
Рубрики: Сільськогосподарське підприємство--Стратегічне управління--Аналіз
   Бенчмаркінг

Кл.слова (ненормовані):
Бенчмаркінг -- Стратегічне управління
Анотація: Розглянуто сутність методу конкурентного аналізу - бенчмаркінгу, з метою опрацювання програми реструктуризації сільськогосподарського підприємства, що передбачає постійний пошук та впровадження досягнень передової практики підвищення результативної діяльності.





    Загвойський, Я. Д.
    Бенчмаркінгове тестування ефективності використання ресурсів сільськогосподарського підприємства [Текст] / Я. Д. Загвойський // Економіка АПК. - 2010. - № 2. - С. 165-168. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Бенчмаркінг
   Аграрний сектор України--Підприємницька діяльність--Львівщина

   Сільське господарство--Економічна ефективність

Кл.слова (ненормовані):
Оборотні активи -- Екстраполяція трендів
Анотація: Розглянуто методику застосування бенчмаркінгу для опрацювання реструктуризаційних заходів щодо підвищення ефективності використання ресурсів сільськогосподарських підприємств.





    Ковальчук, С.
    Бенчмаркінг як універсальний інструмент оцінювання стратегічної діяльності підприємства [Текст] / С. Ковальчук // Маркетинг в Україні. - 2010. - № 3. - С. 20-31
Рубрики: Бенчмаркінг
   Підприємство України--Управління






    Дудко, П. М.
    Вплив тотального управління якістю (tgm) на бізнес процеси [Текст] / П. М. Дудко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 12. - С. 66-69. - Бібліогр.: с. 69 (5 назв)
Рубрики: Бенчмаркінг
   Продукція--Управління якістю

Анотація: Тотальне управління якістю - це філософія організації, яка заснована на прагненні до якості та практиціі управління, що призводить до загального управління якістю. Звідси якість - це не те, що вам доводиться відслідковувати або додати на якомусь етапі виробничого процесу, це сама сутність організації. Для підвищення ефективності процесу тотального управління якістю, використовуютть 10 ключових управлінських практик. Ці практики можуть мати глибокий вплив як на малі, так і великі підприємства. Щоб досягти кращих результатів, треба звернути увагу на дві області, які можуть надати можливість отримати корисний ефект від використання тотального управління якістю - це: участь працівника та бенчмаркінг.





    Ткачук, Г. Ю.
    Оптимізація основних та допоміжних бізнес-процесів у бізнес-моделі сучасного виробничого підприємства [Текст] / Г.Ю. Ткачук, Т.О. Біляк // Економіка та держава. - 2022. - № 2. - С. 125-128. - Бібліогр.: 5 назв
Рубрики: Підприємства--Бізнес-процеси
   Бенчмаркінг

Анотація: У статті проведено дослідження бізнес-процесів підприємства. Акцентовано вагу на тому, що на виробничому підприємстві мають місце основні та допоміжні бізнес-процеси. При чому зауважено, що основними є процеси в результаті яких виробляється основний продукт (цінність), яку підприємство реалізовує кінцевому споживачу, всі інші процеси є допоміжними точки зору задоволення потреб споживача. Таким чином, до допоміжних процесів віднесено: обслуговуючі, управлінські та процеси розвитку підприємства. Приділено увагу основним напрямам оптимізації бізнес-процесів, серед яких виділено такі: мінімальної кількості виконавців, мінімального залучення керівників і мінімальної кількості контрольних операцій, і на противагу ним - максимальної типізації процесів, максимального спрощення операцій і максимально можливого забезпечення паралельності бізнес-процесів. Результатом оптимізації бізнес-процесів підприємства є усунення зайвих втрат на виконання процесів, що не несуть цінність споживачам, за рахунок чого досягається максимальне задоволення їх потреб, зміцнення становища підприємства на ринку та забезпечення максимального притоку прибутку на підприємство.


Дод.точки доступу:
Біляк, Т.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)