Підвисоцький, Роман.
    Для виходу з кризи необхідні макроекономічні структурні зміни [Текст] / Р. Підвисоцький // Вісник Національного банку України. - 2009. - № 3. - С. 7-9
Рубрики: Банківська система--Сучасний стан
   Фінансова криза

Анотація: За підсумками 2008 року президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко і голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін проаналізували стан банківської системи і перспективи виходу з кризи, а також запропонували ряд заходів по оздоровленню банківських установ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Черкащина, К. Ф.
    Застосування інноваційних інструментів ефективного менеджменту при злитті чи поглинанні як перспективного напрямку у подоланні кризових явищ у банківському секторі [Текст] / К. Ф. Черкащина // Формування ринкових відносин в Україні. - 2020. - № 6. - С. 59-67. - Бібліогр.: с. 66-67 (7 назв)
Рубрики: Банківська система--Сучасний стан
   Банківський менеджмент

Анотація: У статті аналізується ситуація, що склалася у банківському секторі протягом останніх років. Сучасний стан банківської системи можна вважати кризовим, оскільки вона не виконує значної кількості покладених на неї функцій та характеризується ліквідацією 98 банківських установ. Негативні явища у банківському секторі негативно впливають на економіку країни в цілому, що виражається і у знижені темпів зростання ВВП, оскільки на нейтралізацію банківських криз витрачається його до 17%. На основі матриці можливостей вирішення проблем у банківському секторі визначено, що ліквідація банку має відбуватися лише у крайньому випадку. Оптимальним вирішення багатьох проблем у банківському секторі може бути злиття чи поглинання. При цьому важливим моментом є досягнення позитивного синергетичного ефекту, який можливо отримати лише при ефективному менеджменті процесу об'єднання. У статті запропоновано інноваційні підходи до інструментів реалізації процесів злиття чи поглинання. Запропоновано виділяти шість етапів проведення процедури об'єднання. Важливим моментом при цьому є вибір оптимального банку для злиття чи поглинання, на основі розрахунку коефіцієнту вибору. Залежно від основної мети об'єднання складові коефіцієнту вибору мають різну значущість. Використання даного коефіцієнту вибору дасть змогу банкам оптимізувати злиття чи поглинання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)