Сорока, А. А.
    Специфіка розвитку банківського сектору в перехідних економіках [Текст] / А.А. Сорока // Економіка. Фінанси. Право. - 2005. - № 1. - С. 17-21
Рубрики: Перехідна економіка--Банківський сектор
   Банківська система зарубіжних країн

Анотація: Про регулятивну та пруденційну політику центральних банків, стратегію розвитку системи, яка передбачає досягнення продуктивності та ефективності банківської системи.





    Васильченко, Зоя.
    Сучасні тенденції на ринку електронних банківських розрахунків у зарубіжній та вітчизняній практиці [Текст] / Зоя Васильченко, Дмитрій Пасевич // Банківська справа. - 2017. - № 3. - С. 115-126 : табл., рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України--Електронні розрахунки
   Банківська система зарубіжних країн

   Платіжні системи--Електронні

Кл.слова (ненормовані):
банківські платіжні системи -- небанківські платіжні системи -- банківська платіжна картка
Анотація: У статті досліджується ринок електронних банківських розрахунків, визначено основні світові тенденції та проаналізовано ситуацію в Україні. Автори приходять до висновку, що український ринок електронних банківських розрахунків потребує законодавчих реформ та створення умов для вітчизняних банків, за яких вони б на рівних конкурували з іноземними банківськими установами.


Дод.точки доступу:
Пасевич, Дмитрій
Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)




    Карчева, Ганна.
    Європейський досвід впровадження механізму bail-in та перспективи його використання в Україні [Текст] / Ганна Карчева, Дмитро Булиндін // Банківська справа. - 2017. - № 4. - С. 53-63 : табл., граф. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система зарубіжних країн
   Банківська система України--Капіталізація

Кл.слова (ненормовані):
банківський сектор -- ефективність діяльності банку -- законодавство -- капіталізація
Анотація: Досліджуються європейський досвід, нормативна база та хронологія впровадження механізму bail-in. Проаналізовано недоліки та проблеми при використанні механізму bail-in в європейських країнах та при націоналізації ПАТ КБ "ПриватБанк". Обгрунтовано доцільність використання механізму bail-in в Україні за умови відвовідних змін у чинному законодавстві.


Дод.точки доступу:
Булиндін, Дмитро
Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)




    Черкашина, Катерина.
    Створення резерву під операційні ризики як напрям підвищення капіталізації банків [Текст] / Катерина Черкашина // Банківська справа. - 2018. - № 1-2. - С. 41-49 : табл.; а-рис.; форм. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Банківська система України--Проблеми
   Банківська система--Капіталізація

   Банківська система зарубіжних країн

Кл.слова (ненормовані):
капітал -- комерційний банк -- банківський капітал
Анотація: У статті розглядаються проблеми вітчизняної банківської системи на сучасному етапі. Проведено аналіз основних напрямів підвищення капіталізації банків у провідних країнах світу. Визначено переваги й недоліки різноманітних способів підвищення капіталізації банку. Обгрунтовано головні напрями управління операційним ризиком банку шляхом створення резерву для його страхування.

Є примірники у відділах:
(08.12.2018р. - Б.ц.) (вільний)