Бубенко, С.
    Інфляція та експортна політика в Україні [Текст] / С.Бубенко // Банківська справа. - 2000. - N 2. - С. 45-47
Рубрики: Інфляція--Україна
   Експортна політика в Україні






   
    Індекс інфляції [Текст] // Урядовий кур'єр. - 2001. - 3 листоп. (№ 203). - С. 1
Рубрики: Інфляція--Україна





    Баран, Р.
    Моделювання ціноутворення на інфляційному ринку [Текст] / Р. Баран // Проблеми науки. - 2003. - № 7. - С. 50-54
Рубрики: Інфляція--Україна





    Ревенко, А.
    Інфляція: сумні підсумки, оманливі перспективи [Текст] / А. Ревенко // Дзеркало тижня. - 2009. - 17-23 січ. (№1). - С. 1,7
Рубрики: Інфляція--Україна





    Литвицький, В.
    Цінова тахікардія [Текст] / В. Литвицький // Банківська справа. - 2003. - № 4. - С. 33-41
Рубрики: Цінова політика в Україні
   Інфляція--Україна

Анотація: Розкривається цінова динаміка минулого року, яка поєднала негативні і позитивні явища. Наведені фактори інфляції та руху цін, припущення щодо можливих причин інфляції.





    Литвицький, Валерій.
    Інфляція [Текст] / Валерій Литвицький // Банківська справа. - 2004. - № 4. - С. 63-71
Рубрики: Інфляція--Україна





    Литвицький, Валерій.
    Основна макропара: тенденції першого півріччя [Текст] / Валерій Литвицький // Банківська справа. - 2005. - № 4. - С. 10-19
Рубрики: Макроекономіка України
   Валовий внутрішній продукт--Україна

   Інфляція--Україна

Анотація: Аналізуються основні макропоказники (ВВП та інфляція), позитивні та негативні тенденції їх динаміки. На основі аналізу окреслюються перспективи розвитку економічної ситуації в Україні, пропонуються першочергові кроки з виправлення негативних тенденцій.





    Шевчук, В.
    Інфляційний " перегрів" української економіки в 2003-2004 роках: причини та наслідки [Текст] / В. Шевчук // Економіст. - 2005. - № 11. - С. 33-37. - Бібліогр.: с. 37
Рубрики: Інфляція--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ПРОПОЗИЦІЯ ГРОШОВОЇ МАСИ -- ЦИКЛІЧНІ ЗМІНИ
Анотація: Розглянуто інструментальні чинники інфляційного "перегріву" економіки 2003-2004 років, який позначився циклічним сповільненням темпу економічного зростання з початку 2005 року.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Литвицький, Валерій.
    Макроекономічна анемія (передрецесія і дезінфляція) [Текст] / Валерій Литвицький // Банківська справа. - 2006. - № 1. - С. 3-27
Рубрики: Макроекономіка України
   Інфляція--Україна

Анотація: Аналізується динаміка основних макропоказників ВВП та інфляції за 2005 рік. На основі аналізу визначаються перспективи економічного розвитку України, пропонуються шляхи подолання негативних тенденцій, що спостерігалися в національній економіці.





    Семенова, Юлія.
    Механізм інфляції попиту в Україні [Текст] / Юлія Семенова // Банківська справа. - 2007. - № 2. - С. 83-91
Рубрики: Інфляція--Україна
Анотація: Обгрунтовується роль грошової маси в механізмі інфляції попиту. Встановлено щільність зв‘язку між грошовою масою як засобом реалізації сукупного попиту та інфляцією, визначено величину часового лагу впливу грошової маси на інфляцію. Обгрунтована необхідність подовження лагу грошової маси в Україні та проаналізовано чинники, що впливають на довжину лагу.





    Береславська , Олена.
    Особливості впливу валютного курсу на внутрішні ціни в Україні [Текст] / О. Береславська // Вісник Національного банку України. - 2007. - № 3. - С. 9-13 : Граф. 3. - Бібіліогр.: 15 назв.
Рубрики: Валютні біржі
   Інфляція--УКРАЇНА

Анотація: Автор зосередилася на аналізі особливостей валютного курсу та іінфляції у вітчизняній економіці.





    Петрик, Олександр.
    Інфляція в Україні: проблеми, ризики, перспективи [Текст] / О. Петрик // Вісник Національного банку України. - 2007. - № 3. - С. 2-8 : Табл. 2; Граф. 7
Рубрики: Інфляція--УКРАЇНА
Анотація: У формі запитань і відповідей автор розглядає основні проблеми застосування режиму інфляційного таргетування в перехідній еконоіці.





    Петрик, Олександр.
    Визначення оптимального рівня інфляції для України [Текст] / О. Петрик, С. Ніколайчук // Вісник Національного банку України. - 2007. - № 6. - С. 10-21 : Табл.: 5; Граф.: 10. - Бібліогр.: 47 назв
Рубрики: Інфляція--УКРАЇНА
   Монетарна політика України

Анотація: У цій статті зроблено спробу визначити оптимальний рівень інфляції для України: який відповідав би концепції цінової стабільності і міг би бути середньостроковою ціллю для монетарної політики у разі переходу до режиму інфляційного таргетування.


Дод.точки доступу:
Ніколайчук, Сергій




    Козюк, В. В.
    Вплив відкритості економіки на характер зв'язку між інфляцією та безробіттям [Текст] / В.В. Козюк // Фінанси України. - 2007. - №12. - С. 17-26. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Інфляція--Україна
   Безробіття в Україні

Анотація: Здійснюється емпіричний аналіз впливу відкритості економіки на характер зв'язку між інфляцією та безробіттям.





    Комашко, Олег.
    Моделювання очікувань інфляції в Україні [Текст] / Олег Комашко // Банківська справа. - 2009. - № 4. - С. 82-86 : граф.
Рубрики: Інфляція--Україна
Анотація: Стаття присвячена питанню моделювання природи інфляційних очікувань в Україні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Макаренко, Михайло.
    Дослідження інфляційних чинників в Україні [Текст] / Михайло Макаренко, Катерина Жулінська // Банківська справа. - 2011. - № 3. - С. 3-10 : граф. - Бiблiогр. в пiдрядк. прим.
Рубрики: Інфляція--Україна
Анотація: Проаналізовано погляди науковців на причини цінової нестабільності в Україні . На основі множини інфляційних факторів побудовано авторегресійну лагову модель , яку застосовано для прогнозування рівня цін в нашій країні.


Дод.точки доступу:
Жулінська, Катерина
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Петрик, Олександр.
    Інфляція в Україні та її прогнозування в Національному банку [Текст] / О. Петрик // Вісник Національного банку України. - 2012. - № 5. - С. 8-12. - Бібліогр. с. 12 (12 назв)
Рубрики: Інфляція--УКРАЇНА
   Монетарна політика

Анотація: У статті аналізується монетарна політика Національного банку України, його контролювання інфляційних процесів. До уваги читачів запропоновано грунтовний макроекономічний аналіз поточного стану, опис основних модельних сценаріїв, а також окреслено пріоритети діяльності регулятора з метою забезпечення сталого економічного розвитку. Всі висновки та узагальнення цієї статті відображають суто авторську точку зору і не обов'язково мають збігатися з офіційною позицією Національного банку України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Селіверстов, В. В.
    Аналіз впливу окремих інструментів монетарної політики на темпи інфляції в Україні [Текст] / В. В. Селіверстов // Фінанси України. - 2012. - № 4. - С. 41-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Монетарна політика--Інфляція--Україна
   Інфляція--УКРАЇНА

Анотація: Проаналізовано особливості впливу окремих інструментів монетарної політики на темпи інфляції в Україні, а також на величину грошової маси з допомогою розрахунку відповідних коефіцієнтів кореляції й детермінації.





    Швець, С. М.
    Фіскальний сеньйораж та інфляція в Україні [Текст] / С. М. Швець // Фінанси України. - 2016. - № 9. - С. 65-78. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інфляція--Україна
   Монетарна політика--Інфляція--Україна

Анотація: У статті розглянуто вплив фіскального сеньйоражу як інструменту монетизації дефіциту бюджету на рівень споживчих цін. Розкрито теоретичні аспекти економічного явища сеньйоражу з позицій порівняння трьох концепцій його розрахунку: монетарної, альтернативної вартості та фіскальної. Обгрунтовано уповільнення динаміки сеньйоражу у відсотках до ВВП в Україні впродовж 2005-2015 рр. унаслідок зміни пріоритетів використання емісійних коштів поряд із відносним зменшенням кредитування реального сектору на користь подолання проблем, пов'язаних із покриттям дефіциту бюджету й обслуговування операцій купівлі-продажу валюти.