Курило, Л. І.
    Людський капітал як чинник формування інтелектуального капіталу та економічного розвитку [Текст] / Л. І. Курило // Економіка АПК. - 2010. - № 9. - С. 126-131 : табл. - Бібліогр. в прим.
Рубрики: Людський капітал в Україні
   Інтелектуальний капітал--Структура

Кл.слова (ненормовані):
Кадровий потенціал -- Залишок Солоу
Анотація: Розглянуто питання людського капіталу в структурі інтелектуального і як чинника економічного зростання держави. Розраховано частку людського капіталу у загальному прирості валового внутрішнього продукту.





    Меречина, Ю. О.
    Гудвіл як інструмент ділової активності підприємтв [Текст] / Ю. О. Меречина // Економіка АПК. - 2013. - № 4. - С. 116-120. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Менеджмент--Репутаційний
   Інтелектуальний капітал--Структура

   Економіка підприємства--Оборотні засоби

Кл.слова (ненормовані):
коефіцієнт оборотності активів -- придбаний гудвіл -- бухгалтерський підхід
Анотація: Розглянуто теоретичну сутність гудвілу як інструменту ділової активності та визначення його складових частин.





    Понедільчук, Тетяна.
    Інтелектуальний капітал: сутність та структура [Текст] / Тетяна Понедільчук // Банківська справа. - 2014. - № 9-10. - С. 3-9. - Бібліогр.: 22 назв.
Рубрики: Інтелектуальний капітал--Структура
Кл.слова (ненормовані):
знання -- людські ресурси -- людський капітал -- інтелектуальна власність -- конкурентоспроможність -- нематеріальні активи
Анотація: У статті проаналізовано значення та роль капіталу, а також його трактування зарубіжними та вітчизняними науковцями. Узагальнено структуру інтелектуального капіталу підприємства, елементами якої є людський, споживчий, структурний, соціальний та технологічний капітал. Розкрито сутність поняття "інтелектуальний капітал" як знання , вміння та досвіду працівників підприємства, які мають безпосередній вплив на розвиток організації, а також забезпечують його економічну стійкість та конкурентоспроможність.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Мамонова, Ганна.
    Модель ієрархії складових конкурентоспроможності підприємства з позицій структуризації інтелектуального капіталу [Текст] / Ганна Мамонова, Вікторія Дерев’янко // Банківська справа. - 2014. - № 9-10 . - С. 106-114. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конкурентоспроможність підприємств--Складова
   Інтелектуальний капітал--Структура

Кл.слова (ненормовані):
метод аналізу ієрархій
Анотація: У статті продемостровано важливість визначення пріоритетних складових конкурентроспроможності підприємства, розвиток яких у перспективі допоможе організації як основи забезпечення успіху діяльності компанії в майбутньому. Окремі елементи конкурентоспроможності підприємства вказали на необхідність розгляду інтелектуального капіталу організації як основи забезпечення успіху діяльності компанії в майбутньому.


Дод.точки доступу:
Дерев’янко, Вікторія
Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Макаревич, О. В.
    Сучасні підходи тлумачення сутності інтелектуального капіталу підприємства [Текст] / О.В. Макаревич // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 9. - С. 57-61. - Бібліогр.: с. 60-61 (21 назва)
Рубрики: Інтелектуальний капітал--Структура
Анотація: Розглянуто сучасні підходи до визначення сутності категорії "інтелектуальний капітал підприємства" та його структури. Обгрунтовано вагомість інтелектуального капіталу для розвитку підприємства та успішного його функціонування.





    Іванюта, Т. М.
    Інтелектуальний капітал як об'єкт економічної безпеки підприємства [Текст] / Т. М. Іванюта, Є. О. Водніцька // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 12. - С. 64-71. - Бібліогр.: с. 70-71 (9 назв)
Рубрики: Інтелектуальний капітал--Структура
Анотація: Встановлено сутність та структуру інтелектуального капіталу, а також його роль і важливість з точки зору економічної безпеки підприємства. Розглянуті складові інтелектуального капіталу, їх зв'язок із зовнішнім середовищем, а також їх вплив на загальний стан економічної безпеки підприємства. В рамках дослідження сформовано основні етапи захисту інтелектуального капіталу в загальній системі економічної безпеки підприємства. Встановлено, що захист інтелектуального капіталу це багатоетапний процес, який вимагає узгодженості з політикою економічної безпеки, а також із стратегією розвитку підприємства.


Дод.точки доступу:
Водніцька, Є.О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)