Верба, В.
    Методичні рекомендації з оцінки інноваційного потенціалу підприємства [Текст] / В. Верба // Проблеми науки. - 2003. - № 4. - С. 13-17
Рубрики: Інноваційне підприємництво





    Груба, Г. І.
    Реалізація стратегії управління інноваційною діяльністю [Текст] / Г. І. Груба // Економіка та держава. - 2008. - № 11. - С. 79-81. - Бібліогр. с. 81 (5 назв.)
Рубрики: Інноваційний розвиток--Державна політика
   Інноваційне підприємництво

   Підприємства--Інноваційна діяльність

Анотація: Доведено необхідність переходу до інтенсивного технічного та інноваційного типу розвитку. Розглянуто чинники, які впливають на реалізацію стратегії управління інноваційною діяльністю. Розглянуто обмеженість екстенсивних чинників економічного зростання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ворона, П. В.
    Особливості програми технологічних інкубаторів Ізраїлю як державної підтримки бізнесових проектів та ініціатив на сучасному етапі [Текст] / П. В. Ворона, А. М. Мучник // Економіка та держава. - 2009. - № 5. - С. 75-77. - Бібліогр. с. 77 (6 назв)
Рубрики: Інноваційна політика--Ізраїль
   Інноваційне підприємництво

Анотація: У статті відображено особливості та механізм роботи технологічних інкубаторів Ізраїлю, як запропонованих державою інститутів підтримки бізнесових проектів та ініціатив. Розглядається сам механізм проходження ідеї чи проекту від новатора до їх реалізації.


Дод.точки доступу:
Мучник, А.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лихолет, С. І.
    Трансфер технологій у системі інноваційної діяльності [Текст] / С. І. Лихолет // Економіка та держава. - 2009. - № 6. - С. 37-38. - Бібліогр. с. 38 (7 назв)
Рубрики: Інноваційний розвиток
   Інноваційне підприємництво

Анотація: У статті досліджується економічна сутність та зміст трансферу технологій у контексті інноваційного розвитку національного господарства. Розкриті форми трансферу технологій та наведені можливі варіанти розвитку економіки за умов їх застосування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гончарова, Н. П.
    Роль держави у формуванні "Нової економіки" [Текст] / Н. П. Гончарова // Економіка та держава. - 2009. - № 8. - С. 17-19. - Бібліогр. с. 19 (8 назв.)
Рубрики: Інноваційне підприємництво
   Інноваційний розвиток

Анотація: У статті розглянуто ознаки формування нового економічного укладу - "нової економіки", визначено базові точки державного супроводу зазначеного процесу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Дмитраш, Оксана Петрівна.
    Проблеми розвитку молодіжного інноваційного підприємництва в Україні [Текст] / О.П. Дмитраш, В.В. Смиричинський // Проблеми науки. - 2009. - № 2. - С. 10-15. - Библиогр.: с.15 (8 назв.)
Рубрики: Підприємництво в Україні
   Інноваційне підприємництво

   Молодіжне підприємництво

Анотація: В статті досліджено розвиток молодіжного підприємництва інноваційного спрямування; проаналізовано проблеми, що стримують утворення та розвиток молодіжних інноваційних підприємств, і напрями державної його підтримки дійовими заходами.


Дод.точки доступу:
Смиричинський, Валентин Васильович




    Никифоров, Анатолій Євгенович.
    Організаційні форми інноваційного підприємництва [Текст] / A. Є. Никифоров // Проблеми науки. - 2010. - № 2. - С. 15-25. - Библиогр.: с. 25 (27 назв.)
Рубрики: Інноваційне підприємництво
   Інноваційна діяльність--Організаційно-правові форми

   Партнерські товариства

Анотація: У статті наведена характеристика організаційних форм інноваційної діяльності, визначена роль малих інноваційних підприємств у розвитку економіки, обгрунтовано доцільність впровадження нової організаційно-правової форми інноваційного підприємництва - партнерського товариства.





    Ляшенко, О. М.
    Концептуальна модель комерціалізації трансферу технологій [Текст] / О. М. Ляшенко // Економіка та держава. - 2011. - № 10. - С. 24-26. - Бібліогр. с. 26 (4 назви)
Рубрики: Інноваційна діяльність
   Інноваційне підприємництво

Анотація: Розроблено концептуальну функціональну модель взаємодії контрагентів комерціалізації трансферу технологій, що передбачає включення посередника з трансферу технологій у цей процес з урахуванням його структури з позиції етапності прийняття рішень контрагентами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бутнік-Сіверський, Олександр.
    Економіко-правові аспекти комерціалізації об'єктів права інтелектуальної власності [Текст] / О. Бутнік-Сіверський // Інтелектуальна власність. - 2012. - № 8. - С. 32-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційне підприємництво





    Тарасова, І. І.
    Інновації та інтелектуальний капітал у розвитку підприємства [] / І. І. Тарасова // Економіка та держава. - 2013. - № 3. - С. 13-15. - Бібліогр. с.15 (7 назв)
Рубрики: Інноваційне підприємництво
   Підприємства--Інтелектуальний капітал

Анотація: Основним завданням статті є розкриття значення інновації та інтелектуального капіталу у розвитку підприємства за сучасних умов господарювання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ганущак-Єфіменко, Л. М.
    Основні напрями інноваційного розвитку підприємництва в Україні [Текст] / Л.М. Ганущак-Єфіменко // Формування ринкових відносин в Україні. - 2016. - № 9. - С. 86-91. - Бібліогр.: с. 91 (7 назв)
Рубрики: Промислові підприємства--Інноваційна діяльність
   Інноваційне підприємництво

Анотація: В статті проаналізовано суперечності та тенденції' інноваційного розвитку підприємництва в Україні, визначено опорні точки переходу України на інноваційну модель розвитку.


Дод.точки доступу:
Паламрчук, Анатолий




    Краус, Н. М.
    Які зміни несе в собі "індустрія 4.0" для економіки та виробництва? [Текст] / Н. М. Краус, К. М. Краус // Формування ринкових відносин в Україні. - 2018. - № 9. - С. 128-135. - Бібліогр.: с. 134-135 (10 назв)
Рубрики: Інноваційне підприємництво
   Інноваційна політика

Анотація: В статті зроблено спробу представити низку позитивних та негативних змін, які несе у собі "Індустрія 4.0" для економіки й виробництва. У статті досліджено та узагальнено заходи, врахування яких на практиці, дало б змогу уникнути можливих соціально-економічних, технологічних потрясінь й інституціонального хаосу. Розкрито зміст продуктових та технологічних інновацій (електронний банкінг, автоматичні безлюдні заводи, роботи-фармацевти, "розумний" одяг, ЗО-друк трансплантатів], що породжені ІУ-ю промисловою революцією та визначать становлення "Індустрії 4.0" у світі. Встановлено, що впровадження "Індустрії 4.0" в Україні на початковому етапі має відбуватися одночасно за трьома наступними напрямами: технологічним, виробничим та інституційно-економічним.


Дод.точки доступу:
Краус, К.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Інтегрована модель оцінювання результативності підприємства в умовах управління змінами, економіки знань, діджиталізації та інноваційного підприємництва [Текст] / Н.В. Антипенко [та ін.] // Економіка та держава. - 2022. - № 1. - С. 19-22. - Бібліогр.: 11 назв
Рубрики: Інноваційне підприємництво
   Підприємства--Управлінські рішення

Анотація: У статті розглянуто інтегровану модель оцінювання результативності підприємства в умовах управління змінами, економіки знань, діджиталізації та інноваційного підприємництва. Доведено, що фактори визначення активних ризикiв дiяльностi підприємства грають суттєву роль у його дiяльностi, а тому обов'язково мають ураховуватися в розробцi стратегiї та тактики управлiння ризиками господарювання. Отже, для попередження або подолання економічних ризиків вагомого значення для підприємств набуває застосування відповідних інструментів для точного та комплексного оцінювання його результативності в умовах управління змінами, економіки знань, діджиталізації та інноваційного підприємництва. Для побудови ефективної методики фінансового аналізу слід звертати увагу на специфіку середовища функціонування досліджуваних підприємств. Сучасний стан розвитку менеджменту, а також посилення інформаційної потреби з боку зацікавлених сторін (управлінці, власник, потенційні інвестори тощо) щодо оцінювання фінансового стану підприємств визначають зростаючу необхідність у використанні інтегрального показника, який дозволяє комплексно оцінити результативність підприємства та розробити стратегію щодо поліпшення фінансового стану підприємства і подолання його кризового стану в умовах управління змінами, економіки знань, діджиталізації та інноваційного підприємництва.


Дод.точки доступу:
Антипенко, Н.В.; Чiп, Л.О.; Параскєєва, А.М.; Докучаєв, О.А.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)