Пономаренко, О. Д.
    Хороший учитель - завжди учень [Текст] : інтерв'ю з Ганною Дудич, півфіналісткою Global Teacher Prise / О. Д. Пономаренко // Фізичне виховання в школах України. - 2017. - № 2. - С. 8-12.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Вчитель
Кл.слова (ненормовані):
акронімSTEM -- STEAM-освіта
Анотація: Global Teacher Prize — найпрестижніший міжнародний конкурс, який ще називають «Нобелівською премією для вчителів». Ця щорічна премія в розмірі одного мільйона доларів вручається фондом Varkey GEMS Foundation найвидатнішому вчителю, щоб підтримати високі стандарти навчання. На першому засіданні журі з числа кандидатів, які подали заявки, відбирає 10 фіналістів. Після цього за підсумками додаткового скринінгу, перевірки кваліфікації, рекомендацій і довідкової інформації обирають переможця. Це повинен бути вчитель, який володіє передовими поглядами, проявляє увагу до своїх учнів, надихає їх і оточуючих людей. Україна може пишатися. Бо минулого року до півфіналу конкурсу, в якому змагалися 20 тисяч претендентів зі 179 країн, увійшла Ганна Дудич — викладачка англійської мови гімназії імені Шевченка міста Кропивницький. Вона потрапила в рейтинг 50 кращих педагогів світу. Ганна розповіла журналу «Педагогічна майстерня», які методи вона використовує у своїй роботі та які якості, на її погляд, повинен мати сучасний учитель.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Момот
    Казкова Рукавичка [Текст] : урок з української мови з використанням STEAM-технологій / А, Д. Момот А // Розкажіть онуку. - 2018. - N 6(червень). - С. 77-78
Рубрики: Казка авторська--Інсценівки казок для дітей
Кл.слова (ненормовані):
Інсценівка казки
Анотація: Інсценівка відомої казки "Рукавичка" для молодших школярів.





    Svjrjdenko, Denjs.
    UNESCO chair on science education at the national pedagogical Dragomanov university: missin, aims and perspectives [Текст] / Denjs Svjrjdenko // Вища освіта України. - 2020. - № 1. - С. 55-60 . - Кафедра ЮНЕСКО з наукової освіти в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова: місія, цілі та перспективи.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Вища освіта--ЗВО--НПУ ім. М. П. Драгоманова--Кафедра ЮНЕСКО
Кл.слова (ненормовані):
кафедра ЮНЕСКО -- наукова освіта -- Мала академія наук -- підготовка викладачів -- відповідальне громадянство -- STEAM -- STEM
Анотація: У статті запропоновано тези для перспективної дискусії навколо місії, цілей та перспектив кафедри ЮНЕСКО з наукової освіти при Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова, яка є спробоюю залучити до обговорення міжнародних читачів. У статті продемонстровано, що кафедра може стати центром науково-дослідної, викладацької діяльності, а також може бути включеною у систему перепідготовки в галузі наукової освіти в Україні, розвиваючи співпрацю з Малою академією наук України.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Topal, О. І.
    The Use of Experience of Coal Combustion in a Circulating Fluidized Bed for Designing of Medium Capacity Steam Boilers for Burning of Wet Waste of Coal Preparation and RDF in Ukraine [Текст] / О. І. Topal, I.L. Holenko, M. M. Yurchenko // Енерготехнології та ресурсозбереження . - 2020. - № 4. - С. 20-29. - Бібліогр.: с. 27-28 (6 назв)
Рубрики: Енергозберігаючі технології
   Котли--Технічне конструювання

Анотація: Необхідність впровадження сучасних енергетичних технологій спалювання для термічної утилізації ТПВ/SRF/RDF та відходів вуглезбагачення є важливим завданням для України, яке потрібно негайно вирішувати. Впровадження таких технологій сприятиме щорічному залученню близько 2 млн т RDF і дозволить частково покрити дефіцит кам'яного вугілля, брак якого наразі відчувається. Технологічна ніша для спалювання у циркулюючому киплячому шарі (ЦКШ/CFB) таких палив як RDF/SRF має певний оптимальний діапазон, враховуючи технологічні, екологічні (Директива 2010/75/ЄС тощо) та фінансові показники. З огляду на це, видається доцільним впроваджувати ЦКШ для спалювання RDF / SRF для котлів, починаючи з паропродуктивності 50-75 т/год, тоді як спалювання RDF для котлів з меншою паропродуктивністю можливо ефективно реалізувати за технологією Stoker (на рухомих гратках). Конструкція такого котла повинна спиратися на досвід пуско-налагоджувальних робіт та експлуатацію енергетичного (потужного) ЦКШ-котлоагрегату (паропродуктивність 670 т/год; 545/545 С), отримані нами на Старобешівській ТЕС в Україні. З урахуванням вищезазначеного, було проведено аналіз впровадження та модифікацій, здійснених у ЦКШ-котлоагрегаті (циклони, ущільнювальний котел, теплообмінники з киплячим шаром). Набутий досвід був використаний при спільних з КБ "Енергомашпроект" роботах з проектування котла середньої паропродуктивності (75 т год; 500 °С), призначеного для спалювання RDF/SRF та високозольних відходів мокрого вуглезбагачення, аналіз запасів яких також наведено. Ескізний ЗБ-дизайн такого котла представлений разом із ключовими характеристиками.


Дод.точки доступу:
Holenko, I.L. ; Yurchenko, M.M.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Карпенко, Вікторія.
    Використання елементів STEAM-освіти під час інтегрованих уроків у 5 класі [Текст] / Вікторія Карпенко // Українська мова і література в школах України. - 2022. - № 1. - С. 46-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання в школі--STEM-освіта--Інтегровані уроки





    Дрик, Олена.
    Проєктні технології на прикладі авторського матеріалу з української літератури як елемент впровадження STEAM-освіти [Текст] / Олена Дрик // Українська мова і література в школах України. - 2022. - № 1. - С. 49-53. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Методика викладання в школі--STEM-освіта--Українська література--Проєктні технології