Шкарбан, В. М.
    Знайомство з Python і середовищами програмування [Текст] / В. М. Шкарбан // Інформатика в школі. - 2020. - № 1. - С. 11-19
Рубрики: Інформатика--Методика викладання--Мови програмування

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Шкарбан, В. М.
    Python. Основи програмування [Текст] / В. М. Шкарбан // Інформатика в школі. - 2020. - № 2. - С. 21-31. - Бібліогр. в кінці глав.
Рубрики: Інформатика--Методика викладання--Програмування

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Конончук, В. В.
    Вступ до python. Основні дії з числами. Умовний оператор [Текст] / В. В. Конончук // Інформатика в школі. - 2020. - № 5. - С. 15-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Мови програмування--Python
Анотація: Інформація про мову програмування python.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)




    Граб, Н. В.
    Мобільний додаток pydroid 3-ide for python 3 [Текст] / Н. В. Граб, О. М. Граб // Інформатика в школі. - 2020. - № 9. - С. 28-30
Рубрики: Інформатика--Методика викладання--Мобільний додаток
Анотація: Пропонуються методичні матеріали про мобільний додаток pydroid 3-ide for python 3.


Дод.точки доступу:
Граб, О. М.
Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)




   
    Виявлення і моніторинг потенційно небезпечних пожеж на території України за даними супутникового сканування [Текст] / Андрій Васильович Орещенко, Володимир Іванович Осадчий, Михайло Валерійович Савенець, Віра Олексіївна Балабух // Вісник Національної академії наук України. - 2020. - № 11. - С. 33-44 : рис.
Рубрики: Надзвичайні ситуації--Пожежі--Моніторинг
Кл.слова (ненормовані):
викиди тепла -- лісові пожежі -- Python -- система моніторингу пожеж -- штучні супутники Землі
Анотація: У дослідженні наведено класифікацію систем виявлення та моніторингу пожеж, зокрема лісових, за способом збору даних про пожежі. В Українському гідрометеорологічному інституті ДСНС України та НАН України розроблено методику геокодування даних щодо викидів тепла, які надходять зі штучних супутників Землі, з метою отримання відомостей про географічні об’єкти, на території яких зафіксовано ці викиди, а також оригінальну методику виявлення лісових та інших потенційно небезпечних пожеж. На основі цих методик створено картографічно-аналітичну систему моніторингу викидів тепла та виявлення потенційно небезпечних пожеж, яка успішно пройшла випробування і використовується в оперативній діяльності Державної служби України з надзвичайних ситуацій.


Дод.точки доступу:
Орещенко, Андрій Васильович; Осадчий, Володимир Іванович; Савенець, Михайло Валерійович; Балабух, Віра Олексіївна