Джаджа, Н.
    Читання - найкраще навчання : Як відновити інтерес українців до читання? [Текст] / Надія Джаджа // Українська мова й література в сучасній школі. - 2013. - № 6. - С. 47-60. - Бібліогр.: 5 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Книгознавство--Культура читання
   Книгознавство--Історія книги

   Культура--Історія--Україна

   Українська література--Позакласне читання

Кл.слова (ненормовані):
дослідження -- анкетування -- дитяча бібліотека -- історія бібліотек -- сімейні читання -- видавництва -- дохристиянська доба -- Київська Русь -- козаччина -- доба революцій -- ХХ-ХХІ ст.
Анотація: Подано розробку уроку позакласного читання, мета якого - ознайомити учнів із основною проблемою часу: втрачанням українців інтересу до читання. Заняття має шляхом дослідження довести школярам, що розвивати потяг до читання потрібно з раннього дитинства, Учні повинні знати про роль книжки в житті людини, стан читання учнів у межах власної школи, історію розвитку освіти, науки, книгодрукування, а також вміти проводити дослідження та аналізувати результати його, висловлювати власну думку, збирати й систематизувати інформацію для мультимедійної презентації та проводити її.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Соколов, Віктор .
    Використання електронних експозицій у роботі музею історії бібліотеки [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2018. - N 2. - С. 24-33. - Біблиогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Бібліотечна діяльність --Музей історії бібліотеки
Кл.слова (ненормовані):
історія бібліотек -- бібліотечне краєзнавство -- музей історії бібліотеки -- бібліотечні інновації -- електронні експозиції -- бібліотечні віртуальні музеї
Анотація: Висвітлюються особливості функціонування музеїв історії бібліотек, специфіка та переваги електронних музейних експозицій у бібліотеках, значення музеїв історії бібліотек у розвитку науково-дослідної, експозиційно-виставкової та культурно-масової роботи книгозбірні, у збереженні та популяризації національної культурної спадщини, у підвищенні іміджу бібліотечної діяльності.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Соколов, Віктор Соколов.
    Передплатники публічних бібліотек в Україні у середині ХІХ - на початку ХХ ст. [Текст] / В. Соколов // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2018. - N 6. - С. 15-25. - Бібліогр. в кінці ст. . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Передплатник--Бібліотека--Читач, сер. ХіХ - поч. ХХ ст.
Кл.слова (ненормовані):
Історія бібліотек -- бібліотечна справа ХІХ - поч. ХХ ст. -- передплатник
Анотація: Аналізуються семантичні ознаки терміна «передплатник» та особливості його використання у бібліотечній діяльності в Україні у середині ХІХ – на початку ХХ ст. Охарактеризовано основні історичні чинники формування змісту даного поняття. Досліджуються динаміка та особливості соціально-професійного складу передплатників публічних бібліотек означеного періоду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)