Назаренко, Людмила
    Оцінювання продукту проектної діяльності школярів у контексті літературної освіти (за творчістю О. Олеся) [Текст] / Людмила Назаренко // Українська мова і література в школі. - 2012. - № 1. - С. 27-31. - Бібліогр.: 4 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Письменники українські--Діаспора чеська--Персоналії--Чехія--Україна, 20 ст.
Кл.слова (ненормовані):
літературна освіта -- проектна діяльність -- інформаційно-комунікативні технології -- оцінювання
Анотація: Стаття присвячена проблемі оцінювання та взаємооцінювання роботи учня-читача в групі під час демонстрації проекта по українській літературі, продуктів діяльності, виконаних старшокласниками за допомогою інформаційних технологій.Запропонований приклад практичного примінення інформаійно-комунікаційних технологій при вивченні творчості Олександра Олеся.


Дод.точки доступу:
Олесь, Олександр (укр. письм., поет, драматург, представник символізму ; 1878-1944) \про нього\




    Демченко, Олена.
    Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках світової літератури з використанням інноваційних методів навчання [Текст] / Олена Демченко // Всесвітня література в сучасній школі. - 2012. - № 6. - С. 20-22
Рубрики: Уроки світової літератури--Інноваційні методи навчання
   Здібності учнів--Розвиток

   Методи навчання--Інноваційні

Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікативні технології

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Дем'яненко, Віктор Михайлович.
    Методичні рекомендації щодо добору і застосування електронних засобів та ресурсів навчального призначення / В. М. Дем'яненко, Г. П. Лаврентьєва, М. П. Шишкіна // Комп’ютер у школі та сім’ї : наук.-метод. журн. - 2013. - № 1. - С. 44-48. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Освіта--Інформатизація
   Інформатика--Електронні засоби навчання

   Інформаційні технології--У навчально-виховному процесі

Кл.слова (ненормовані):
електронні освітні ресурси -- метод інформаційного ресурсу -- інформаційно-комунікативні технології
Анотація: Автор статті досліджуючи електронні засоби навчання, пропонує типи електронних ресурсів навчального призначення, виокремлює групи вимог до якості навчальних досягнень, за умови додержання яких використання ІКТ є доцільним.


Дод.точки доступу:
Лаврентьєва, Галина Прокопівна; Шишкіна, Марія Павлівна

Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Ястребов, М.
    Реалізація здоров'язбережувальних технологій в комп'ютерно орієнтованому середовищі [Текст] / Микола Ястребов // Початкова школа. - 2013. - № 11. - С. 28-30. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Вплив комп'ютера на здоров'я
   Основи здоров'я--Початкове навчання

Кл.слова (ненормовані):
вплив комп'ютера на здоров'я дітей -- здоров'я дітей -- інформаційно-комунікативні технології -- здоров'язбережувальні технології -- здоров'я і комп'ютер -- російські науковці
Анотація: У статті розглянуто досвід російських науковців у контексті використання здоров'язбережувальних технологій в освітньому процесі, спрямованих на нейтралізацію негативних наслідків роботи з комп'ютером для здоров'я дітей.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Соснін, Олександр.
    До питання організації інноваційного оновлення України [Текст] / Олександр Соснін // Віче. - 2014. - № 22. - С. 14-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інформаційне суспільство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС -- ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ -- ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ
Анотація: Розглядаються питання інноваційного оновлення України на основі широкого впровадження інформаційно-комунікаційних технологій. Зазначається, що інформаційний розвиток суспільства має спиратися на використання результатів інноваційної діяльності як на державному, так і на загальносуспільному рівнях. Доведено, що потенціал провідних гравців світової політики та рівень їхнього впливу в постіндустріальну епоху переважно залежать від величини їхнього інформаційного ресурсу. Аргументується потреба залучення провідних фахівців у галузі науки й техніки до процесу становлення інформаційного суспільства в Україні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Цінько, Світлана.
    Підготовка студентів-філологів до реалізації соціокультурної змістової лінії з використанням ІКТ [Текст] / Світлана Цінько, Аліна Жаровська // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2016. - № 10. - С. 17-19
Рубрики: Педагогічна підготовка--Соціокультурна компетентність--Вчителі-словесники
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікативні технології
Анотація: Закцентовано увагу на важливості розвитку соціокультурної компетентності майбутнього вчителя-словесника як складника його професійної підготовки на заняттях із методики навчання української мови у школі. Подано зразки завдань, спрямованих на розвиток цієї компетентності.


Дод.точки доступу:
Жаровська, Аліна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Митник, О.
    Комп'ютерні засоби становлення творчої особистості молодшого школяра у процесі навчання [Текст] / Олександр Митник, Наталія Сінельнікова // Початкова школа. - 2017. - № 3. - С. 19-22. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Природознавство--Комп'ютерне навчання
Кл.слова (ненормовані):
творча особистість -- використання комп'ютерних засобів -- інформаційно-комунікативні технології -- презентація
Анотація: Провідною метою навчально-виховного процесу у початковій школі є становлення творчої особистості. У молодшому шкільному віці творча особистість - це така особистість яка здатна змінювати на краще себе та інших (переважно однолітків, дітей дошкільного віку), аналізувати й оцінювати наслідки цих змін, доводити цінність власних думок іншим людям. Використання комп'ютерних засобів, які є складовою інформаційно-комунікативних технологій (ІКТ) у навчально-виховному процесі початкової школи, забезпечує, перш за все, збереження ресурсів часу та інформації та допомагає вчителеві зробити процес навчання радісним, захоплюючим, емоційно насиченим.


Дод.точки доступу:
Сінельнікова, Н.
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Селіна, М. Б.
    Впровадження спеціальної інформаційної операції у діяльність служби безпеки України: правові аспекти [Текст] / М. Б. Селіна // Юридична Україна. - 2018. - № 8. - С. 49-58. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Служба безпеки України--Діяльність--Спеціальні інформаційні операції--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
пропаганда -- інформаційно-комунікативні технології -- національна безпека -- законодавство
Анотація: У статті розглянуто можливість впровадження спеціальної інформаційної операції у діяльність СБ України відповідно до законодавства України, що її регулює, обґрунтовано доцільність удосконалення нормативно-правового забезпечення діяльності СБ України, наведено приклади вітчизняного та іноземного досвіду впровадження спеціальної інформаційної операції у діяльність правоохоронних органів, спеціальних служб тощо та її унормування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Чабанюк, О. І..
    Особливості реалізації державного сервісу у сфері публічного управління в сучасних умовах суспільного розвитку: методологія проблеми [Текст] / О. І. Чабанюк // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України : науковий журнал. - 2019. - N 3. - С. 10-15. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Державний сервіс--Інформаційно-комунікативні технології--Соціальна рівновага
Кл.слова (ненормовані):
Державний сервіс -- Інформаційно-комунікативні технології -- Соціальна рівновага
Анотація: У статті проаналізовано особливості державного сервісу як структурної складової та необхідної умови результативності формування й реалізації публічного управління в сучасних умовах суспільного розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лавренюк, Віолетта.
    Інноваційний і традиційний підходи у викладанні лінгвістичних дисциплін / Віолетта Лавренюк // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2020. - № 2. - С. 2-5. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Дисципліни (навч.)--Лінгвістичні дисципліни--Викладання--Інновації
Кл.слова (ненормовані):
інформаційно-комунікативні технології -- дистанційне навчання -- освітня діяльність -- тест -- традиційний підхід викладання
Анотація: Матеріал присвячено ролі інформаційно-комунікативних технологій на сучасному етапі реформування освіти в Україні. Подано можливі варіанти застосування інноваційних підходів, зокрема тестів, у викладанні лінгвістичних дисциплін та наголошено на важливості поєднання їх із традиційними.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)