Соколов, М.
    Активізація амортизаційної політики як фактор економічного зростання Росії [Текст] / М. Соколов // Економіка України. - 2011. - № 12. - С. 71-79. - Бібліогр. в підрядк. прим.
Рубрики: Економіка Російської Федерації--Амортизаційна політика
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційна активність
Анотація: Досліджено вплив прискореної амортизації на розвиток економіки. Показано перетворення амортизаційних відрахувань в один з основних факторів економічного зростання. Розкрито потенційні можливості прискореної амортизації для розширення інвестиційної діяльності в Росії.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Коваль, В. М.
    Інструменти інвестиційної діяльності аграрних підприємств [Текст] / В. М. Коваль // Економіка АПК. - 2013. - № 8. - С. 104-109 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрні підприємства України--Фінансовий стан--Управління
   Аграрний сектор--Інвестиції--Україна

Кл.слова (ненормовані):
інвестиційна активність -- процес інвестування -- інвестиційне забезпечення
Анотація: Розглянуто використання інструментів інвестиційної діяльності аграрних підприємств, розкрито їх зміст та значення.





    Вишневська, Ольга.
    Розвиток аграрного сектора в геоекономічному середовищі [Текст] / Ольга Вишневська // Економіст. - 2014. - № 4. - С. 16-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське господарство--Глобалізаційні процеси
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційна активність -- інноваційний розвиток -- фінансування -- економічні взаємозв'язки
Анотація: У статті розглянуто аспекти щодо розвитку аграрного сектора з урахуванням впливу геоекономічних чинників (факторів) впливу з метою виявлення потенційних переваг і мінімізації економічних та екологічних ризиків. Обгрунтовано, що світові глобалізаційні потоки і процеси в економічній, фінансовіій, виробничій, соціальній, екологічній та інших сферах виступають орієнтирами розвитку будь-якої національної економіки на перспективу. Виявлено, що ігнорування глобалізаційних змін і тенденцій буде обмежувати можливості в отриманні переваг на загальнодоступному рівні.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бардась, Вадим.
    Як буде розвиватися інвестиційний клімат в Україні [Текст] / Вадим Бардась // Економіст. - 2014. - № 8. - С. 6-7
Рубрики: Інвестиційна діяльність--Проблеми і перспективи розвитку--Україна
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційні проекти -- прибутковість -- галузі економіки -- інвестиційна активність
Анотація: Розглядаються сценарії та прогнози розвитку інвестиційного клімату в Україні на сучасному етапі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Зельдіна, Олена.
    Податкові стимули як складник справедливого оподаткування [Текст] / Олена Зельдіна, Віктор Гришко // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 10. - С. 67-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Оподаткування--Податкові стимули
Кл.слова (ненормовані):
інвестиційна активність -- суб’єкти підприємницької діяльності -- публічні та приватні інтереси
Анотація: У статті зазначено, що принцип справедливого оподаткування суб’єктів господарювання повинен включати низку складників, серед яких – застосування податкових стимулів для підвищення інвестиційної активності суб’єктів підприємницької діяльності. Для підвищення інвестиційної привабливості й вирішення економічних проблем, які існують в Україні, автори пропонують передбачити диференційовану систему податкових стимулів, що повинні збільшити надходження інвестиційного капіталу в економіку України та забезпечити баланс публічних і приватних інтересів.


Дод.точки доступу:
Гришко, Віктор
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Македон, Галина Миколаївна.
    Особливості дослідження і формування споживання та заощаджень сільського населення [Текст] / Галина Миколаївна Македон // Економіка. Фінанси. Право. - 2020. - № 9. - С. 32-36. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Домогосподарства--Фінансовий аналіз--Інвестиційний менеджмент
Кл.слова (ненормовані):
домогосподарства -- споживання -- заощадження -- фінансова грамотність -- інвестиційна активність -- кооперація
Анотація: У статті розглянуто особливості дослідження та збору статистичної та аналітичної інформації стосовно сукупних витрат домогосподарства, зокрема рівня їх споживання та заощаджень. Закцентувано увагу на достатній пкріодичності, існуванні альтернативних опитувань, окрім Державного комітету статистики України. Водночас приділено увагу значній частці недостовірності, оскільки домогосподарства не несуть жодної відповідальності за подані недостовірні дані.Розглянуто Стратегію розвитку фінансового сектору України до 2025 р., особливо положень про фінансову грамотність населення.





    Біль, М. М.
    Моделі споживчої поведінки домогосподарств та регіональні особливості їх формування в Україні [Текст] / М. М. Біль, О. П. Мульска // Регіональна економіка. - 2021. - № 2. - С. 53-60 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Регіональна політика--Інноваційний розвиток
   Домогосподарства--Споживацька активність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
поведінка -- економічна поведінка -- споживча поведінка -- споживацька активність -- заощаджувальна активність -- інвестиційна активність -- домогосподарство -- регіон
Анотація: Розвинуто теоретичні засади дослідження споживчої поведінки населення з розкриттям змісту поведінки в економічній теорії, визначенням її видів і специфіки процесу споживання. Вказано на виміри й об’єкти аналізування споживчої поведінки, виявлено концептуальні відмінності її розуміння на різних інституційно-просторових рівнях, зокрема на рівні домогосподарств. Проаналізовано споживацьку, інвестиційну та заощаджувальну активності домогосподарств у регіонах України. Визначено структуру споживчих витрат домогосподарств у регіонах України зі споживацькими, інвестиційними та заощаджувальними орієнтирами, що підтвердило низькі інвестиційні активності в умовах нестабільності.


Дод.точки доступу:
Мульска, О. П.