Свобода, А.
    Бібліотеки інформаційного суспільства: ціннісні орієнтири діяльності [Текст] / А. Свобода // Бібліотечний вісник. - 2008. - № 6. - С. 29-33
Кл.слова (ненормовані):
інформаційне суспільство -- інформаційна революція -- цифрова інформація -- електронна бібліотека -- ціннісно-орієнтуюча функція бібліотеки -- комп'ютерна грамотність -- інформаційна культура
Анотація: У статті розглядаються процеси становлення публічних бібліотек як центрів міжкультурних зв`язків і соціальної діяльності. Саме в такій якості вони, в умовах інформаційного суспільства, здатні справляти вплив на інтелектуальний, творчий потенціал особистості, на формування її світогляду, екологічної свідомості, відповідних професійних та морально-етичних орієнтацій.





    Мілаш, Вікторія.
    Поняття та природа цифрового контенту в межах господарського обороту / Вікторія Мілаш // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 12. - С. 102-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Господарська діяльність--Цифровий контент--Правова природа--Україна
Кл.слова (ненормовані):
спеціалізованя веб-сайти -- цифрова інформація -- інформаційні послуги -- інтелектуальна власність
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правової природи цифрового контенту у сфері господарювання, аналізу питань, пов’язаних зі створенням та використанням цифрового контенту учасниками господарських відносин у тому числі на договірній основі, а також формулюванню висновків, спрямованих на вдосконалення чинного законодавства із цих питань.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шумило, Микола Єгорович.
    Інформаційна теорія доказів та проблеми використання електронних засобів доказування у кримінальному провадженні [Текст] / Микола Єгорович Шумило, Раймундас Юрка, Владислава Капліна // Вісник Національної академії правових наук України. - 2019. - № 2. - С. 137-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування--Інформаційні технології
   Докази (юрид.)--Кримінально-процесуальне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
цифрова інформація -- електронна інформація -- електронний документ -- цифрові докази
Анотація: В статті розглядаються актуальні для сучасної науки кримінального процесуального права та правозастосовчої практики питання використання в кримінальному провадженні цифрових доказів. Авторами підкреслюється, що розвиток цифрових технологій, електронних форм комунікації, мережі інтернет, транснаціональний та транскордонний характер злочинів, що вчиняються в сфері комп’ютерної інформації, специфічний характер утворення цифрових слідів, дають можливість констатувати значне розширення можливостей використання в доказуванні цифрових доказів, а також обумовлюють необхідність звернення до вирішення проблем доказування. За результатами дослідження зроблено висновок про необхідність виокремлення цифрового доказу як самостійного процесуального джерела доказів.


Дод.точки доступу:
Юрка, Раймундас; Капліна, Владислава
Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Онищенко, Олексій.
    Адаптація бібліотек до "життя в цифрі" [Текст] / О. Онищенко // Бібліотечний вісник : науково-теоретичний та практичний журнал. - 2020. - N 1. - С. 3-8 . - ISSN 1029-7200
Рубрики: Цифрові технології--Цифровізація бібліотек
Кл.слова (ненормовані):
цифровізація бібліотек -- електронні ресурси -- цифрова інформація -- національні лінгвістичні корпуси -- цифровий інтегрований сервіс -- дистанційне обслуговування -- інформаційна аналітика бібліотек
Анотація: Окреслено завдання, які ставить перед бібліотечною галуззю цифрова епоха. Наголошується на необхідності прискореної адаптації бібліотек до "життя в цифрі", до переорієнтації бібліотечних процесів на гармонію, поєднання традиційної і цифрової культури, традиційного і цифрового сервісів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)