Брус, С. І.
    Політика кількісного пом’якшення у США та ЄС: особливості, ризики, перспективи [Текст] / С. І. Брус, Є. О. Бублик // Економіка України. - 2016. - № 2. - С. 75-95. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова фінансова криза--Грошово-кредитна політика--США--Європейський Союз
Кл.слова (ненормовані):
монетарна політика -- нетрадиційні монетарні інструменти -- центробанки
Анотація: Досліджено особливості та перспективи запровадження політики кількісного пом’якшення (КП) в ЄС та США. Проаналізовано досвід її реалізації у США, що показав її ефективність щодо подолання наслідків кризи. Показано, що значні обсяги емітованої на розвинутих ринках ліквідності, які перейшли на ринки країн, що розвиваються, створили загрози їх фінансовій стійкості. Виокремлено особливості реалізації політики кількісного пом’якшення в ЄС та її можливий вплив на економіки європейських країн та України.


Дод.точки доступу:
Бублик, Є. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Данилишин, Богдан.
    На захист незалежності центробанків [Текст] / Богдан Данилишин // Дзеркало тижня. - 2018. - 28 груд. (№ 50). - С. 7
Рубрики: Центробанки--Банки--Незалежність, 20-21 ст.





    Козюк, Віктор.
    Незалежність центробанків та інфляція: фрагментаризація суспільства vs верховного права [Текст] / В. В. Козюк // Фінанси України. - 2019. - № 3. - С. 7-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Центробанки--Інфляція--Фрагментаризація суспільства--Верховенство права
Анотація: У статті поєднання формально високого ступеня незалежності центральних банків із інфляцією аналізується з урахуванням гіпотези про роль верховенства права в генеруванні якості інститутів і фрагментаризації суспільства - соціальній та макроекономічній нестабільності.