Лавренюк, Владислав.
    Зарубіжний досвід ідентифікації системно важливих банків [Текст] / Владислав Лавренюк // Банківська справа. - 2014. - № 9-10. - С. 73-86 : табл. - Бібіогр.: 20 назв.
Рубрики: Банки--Системно важливі--Ідентифікація--Зарубіжний досвід
   Банки України--Системно важливі--Регулювання діяльності

Кл.слова (ненормовані):
фінансові інститути -- індикатори системної важливості -- базельський комітет -- фінансова стабільність
Анотація: Досліджено зарубіжний досвід ідентифікації системно важливих банків. Проаналізовано і систематизовано основні підходи та методи ідентифікації системної важливості банків. Надано рекомендації з імплементації зарубіжного досвіду ідентифікації та регулювання діяльності таких банків у банківському секторі України.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Зимовець, Владислав.
    Концептуальні засади та закордонний досвід фінансування інноваційної діяльності: уроки для України [Текст] / Владислав Зимовець, Інна Шовкун // Економіст. - 2015. - № 1. - С. 10-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інноваційна діяльність--Фінансове забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
власний капітал -- фінансовий розрив -- нефінансові корпорації -- фінансові інститути -- фізичні особи -- державні установи -- венчурний капітал
Анотація: Досліджуються форми фінансування інновацій на різних етапах інноваційного процесу. Аналізуються ризики та макроекономічні бар'єри, що обмежують доступ до фінансування інновацій. Пропонується здійснювати вибір інструментів фінансування з урахуванням неоднорідності інноваційної діяльності за змістом і ступенем ризиків на різних її етапах.


Дод.точки доступу:
Шовкун, Інна
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Єщенко, П. С.
    Світу потрібен вектор розвитку: від bubbleeconomics – до економіки людини [Текст] / П. С. Єщенко // Економіка України. - 2014. - № 6. - С. 4–22. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Світова фінансова криза--Шляхи подолання, 21 ст.
Кл.слова (ненормовані):
фінансово-економічна криза -- фінансові інститути -- фіктивний капітал -- власність -- державне підприємство -- влада
Анотація: Досліджено сутність bubbleeconomics і роль фінансово-економічних інститутів у її відтворенні. Показано зв’язок із сучасною глобальною фінансово-економічною кризою. Акцентовано увагу на пошуку нової парадигми економічної науки. Обгрунтовано авторський підхід до розв’язання цієї проблеми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Навроцький, Я. Ф.
    Теоретичні та практичні засади формування ринку сільськогосподарської техніки [Текст] / Я. Ф. Навроцький // Економіка АПК. - 2016. - № 10. - С. 47-52. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний ринок--Сільськогосподарська техніка--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ринок -- фінансові інститути -- дилер
Анотація: У статті розглянуто і проаналізовано погляди вчених як вітчизняних, так і зарубіжних на теоретичне визначення поняття ринку в цілому та ринку сільськогосподарської техніки зокрема, сформовано критичну оцінку їхніх тверджень.На їх основі обґрунтоване власне теоретичне визначення поняття "ринок сільськогосподарської техніки".





    Левицький, Михайло.
    Стандарти ISO - виходимо із зони комфорту [Текст] / Михайло Левицький // Охорона праці. - 2018. - № 3. - С. 31-33
Рубрики: Стандартизація--Процеси--Стандарти--Виробництво--Україна
   Підприємства--Виробництва--Охорона праці

   Працівники--Персонал--Праця--Безпека праці

Кл.слова (ненормовані):
інвестори -- партнери -- європейський ринок -- фінансові інститути
Анотація: У чому сутність, цілі, переваги міжнародних стандартів? Які чинники спонукають роботодавців до їх упровадження? У чому плюси сертифікації відповідно до стандартів ISO? Про це журнал поцікавився у генерального директора ТОВ “Технічні та управлінські послуги (TMS)”/


Дод.точки доступу:
Фандєєв, Олександр \підгот.\




    Давимука, С. А.
    Активи домашніх господарств у формуванні інвестиційного потенціалу України в умовах соціально-економічної нестабільності [Текст] / С. А. Давимука, Л. В. Ключник // Регіональна економіка. - 2020. - № 2. - С. 85-93 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Домогосподарство--Інвестиційний потенціал
Кл.слова (ненормовані):
домогосподарства -- заощадження домогосподарств -- інвестиційний потенціал -- банки -- небанківські кредитні установи -- фінансові інститути -- населення
Анотація: Обгрунтовано роль заощаджень домогосподарств у розвитку економіки, розглянуто класифікацію заощаджень залежно від характеру мобілізації. Проаналізовано динаміку заощаджень, залучених банківською системою України. Окреслено ситуацію з депозитними внесками вітчизняних домогосподарств і продемонстровано залежність інвестиційних рішень домашніх господарств від загальної політичної та економічної ситуації в країні. Зроблено акцент на небанківські кредитні установи, зокрема кредитні спілки та недержавні пенсійні фонди, договори страхування життя. Доведено популярність неорганізованих заощаджень домогосподарств в Україні, що зумовлено відсутністю довіри населення до фінансових інститутів. Запропоновано напрями мотивації заощаджень домогосподарств України для підвищення продуктивності їх функціонування.


Дод.точки доступу:
Ключник, Л. В.