Ковальчук, Алла.
    Державний механізм забезпечення фінансово-економічної безпеки: теоретико-правовий аспект [Текст] / Алла Ковальчук // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 2. - С. 136-140. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічна безпека--Державне забезпечення
Кл.слова (ненормовані):
органи державної влади -- громадянське суспільство -- фінансово-економічна безпека
Анотація: У статті аналізуються сучасні підходи до формування дефініції «державний механізм». В основу аналізу покладаються різні правові підходи, а саме позитивістський і природній. Тривалий час юридичне правило, найважливішою рисою якого є обов’язковість, що спирається на примусову силу держави, було покладене в основу побудови державного механізму влади. Сучасні перетворення в державі nвимагають переорієнтації та звертають увагу на загальну мету функціонування державного механізму – забезпечення прав і свобод людини. У статті вказується на необхідність залучення громадян і суспільства в цілому до більш усвідомленого ставлення їх до реалізації свого права на владу.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Бондаренко-Берегович, Валерія Валентинівна.
    Підходи до оцінки фінансово-економічної безпеки підприємства [Текст] / Валерія Валентинівна Бондаренко-Берегович // Економіка. Фінанси. Право. - 2019. - № 6. - С. 16-19. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фінансова безпека--Економічна безпека--Підприємства
Кл.слова (ненормовані):
фінансово-економічна безпека -- оцінка -- хлібопекарська галузь -- підприємство -- економічні показники -- інтегральний індекс
Анотація: Перед підприємствами постає необхідність прогнозування можливих змін в стані їх економічної безпеки. Мета дослідження - моделювання оцінки рівня економічної безпеки на прикладі ВАТ „Вінницяхліб”. Встановлено індикатори системи діагностики фінансової безпеки підприємства.