Коваленко, І.
    Кримінальна відповідальність за фальсифікацію лікарських засобів - важливий крок адаптації фармацевтичної галузі до норм Європейського Союзу [Текст] / І. Коваленко // Юридичний вісник. - 2014. - № 1. - С. 262-266. - Бібліогр.: 7 назв.
Рубрики: Фармацевтична промисловість--Європейські стандарти--Україна
   Лікарські засоби--Незаконний обіг--Правовий аспект--Україна

Кл.слова (ненормовані):
гармонізація -- європейська модель -- фармацевтичний ринок
Анотація: У статті проаналізовано основні заходи, які впроваджуються Україною за останні два роки для охорони здоров’я населення, запобігання фальсифікації та незаконному обігу лікарських засобів; розкриті сучасний стан та ознаки фармацевтичного ринку України, питання, які потребують вирішення на законодавчому рівні.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Вішар, Ю. Ю.
    Правова диференціація при вітчизняному законодавчому дефолті у сфері інтелектуальної власності на лікарські засоби [Текст] / Ю. Ю. Вішар // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 2. - С. 311-317. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Лікарські засоби--Охорона прав
Кл.слова (ненормовані):
комерціалізація -- правова диференціація -- фармацевтичний ринок -- правовий сортінг
Анотація: У рамках даної статті вказано на значимість правової упорядкованості у створеній вітчизняній нормативно-правовій базі інтелектуальної власності на лікарські засоби на підставі міжнародного законодавства, імплементованого шляхом апроксимації національного законодавства до нормативів системи права Європейського Співтовариства у даній сфері. Представлено недоліки стандартних підходів української законотворчості у інтелектуальній фармацевтичній галузі до трансформації правового досвіду у фармацевтиці Європейської спільноти, що породжують вітчизняний законодавчий дефолт.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1




    Вішар, Ю. Ю.
    Правовий Блокчейн квалітативного патентування об’єктів інтелектуальної власності на лікарські засоби [Текст] / Ю. Ю. Вішар // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 253-258. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інтелектуальна власність--Лікарські засоби--Охорона прав
Кл.слова (ненормовані):
законодавчий дефолт -- імплементація, патен -- патентування -- комерціалізація -- правова диференціація -- фармацевтичний ринок
Анотація: Стаття присвячена неупередженому розгляду впливу упущення чіткості чинного законодавства щодо інтелектуальної власності у фармацевтиці на утворення неповноцінних у юридичному сенсі, із охоронною та захисною безпорадністю, об’єктів інтелектуальної власності на лікарські засоби, що є проявом правової некомпетентності національних законодавців.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)




    Пошивалова, Олена Володимирівна.
    Розвиток світового фармацевтичного ринку в умовах пандемії Covid-19 [Текст] / Олена Володимирівна Пошивалова // Економіка. Фінанси. Право. - 2021. - № 9. - С. 12-16. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Фармацевтичне виробництво--Розвиток--Пандемія--Covid-19
Кл.слова (ненормовані):
фармацевтичний ринок -- розвиток -- Сovid-19 -- ризик -- індекс еволюції
Анотація: У роботі розглянуто особливості ризвитку світового фармацевтичного ринку в умовах пандемії Covid-19. Доведено, що зростання світового фармацевтичного ринку обумовлено насамперед такими трендами: розвиток сегменту біологічно активних добавок та сегменту generic drug; епідеміологічними й економічними змінами; зростанням попиту на ліки, які ефективні проти захворювань, раніше характерних тільки для розвинених країн. Побудовано рейтинг лідерів на українському ринку фармацевтичної продукції за 2017-2019 рр. за трьома показниками: приросту продажів, індекс еволюції, частки на ринку.