Кодлюк, Я.
    Суб'єктність молодшого школяра в навчальній діяльності [Текст] / Ярослава Кодлюк // Початкова школа. - 2013. - № 1. - С. 6-9. - Бібліогр.: 15 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Особистісно орієнтоване навчання
Кл.слова (ненормовані):
молодший школяр -- уміння вчитися -- рефлексія навчальної діяльності -- позитивні мотиви навчання -- особистісно орієнтоване навчання -- ключова компетентність
Анотація: У статті виокремлено та охарактеризовано сутнісні ознаки суб'єктності молодшого школяра в навчальній діяльності - сформоване вміння вчитися, розгорнута рефлексія, стійкі позитивні мотиви навчання, набуття яких може забезпечити особистісно орієнтована початкова освіта.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Шуневич, О.
    Лінгводидактичні умови формування в учнів уміння вчитися на уроках української мови [Текст] / Оксана Шуневич // Українська мова і література в школі. - 2014. - № 8. - С. 15-20. - Бібліогр.: 13 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Процес навчання
Кл.слова (ненормовані):
ключова компетентність -- уміння вчитися -- загальнонавчальні вміння -- структура ключової компетентності
Анотація: У статті порушується проблема формування вміння вчитися як ключової компетентності у процесі навчання української мови. Автор поділяє думку сучасних українських і закордонних учених про необхідність комплексного, систематичного й цілеспрямованого впливу на особистість учня з метою розвитку вмінь, необхідних і під час навчання й для майбутнього саморозвитку. У статті розкривається етимологія поняття вміння вчитися, аналізуються зміни в його трактуванні, розглядається питання класифікації вмінь. Зроблено спробу наповнення кожного з трьох компонентів структури ключової компетентності "Уміння вчитися" конкретним змістом. Автор представляє лінгводидактичні підходи щодо розвитку вміння вчитися на уроках української мови, які були експериментально перевірені в школах Житомирської області.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Білошицька, А.
    Використання фреймових моделей у структуруванні навчальної інформації на уроках української мови [Текст] / Алла Білошицька // Українська мова і література в школах України. - 2017. - № 7/8. - С. 49-53. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Процес навчання
Кл.слова (ненормовані):
концентроване навчання -- фреймові моделі -- уміння вчитися
Анотація: Актуалізовано проблему використання фреймових моделей на уроках української мови. Результатом цієї студії є розроблення методичних рекомендацій для вчителів української мови та літератури щодо використання фреймів на уроці української мови.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Королюк, Т.
    Навчальне видання з математики, яке забезпечує формування компетентної особистості молодшого школяра [Текст] / Тетяна Королюк // Початкова школа. - 2017. - № 1. - С. 33-35. - Бібліогр.: 9 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Підручники та посібники
Кл.слова (ненормовані):
предметна математична компетентність -- уміння вчитися -- навчальний зошит з математики -- задачі
Анотація: У статті обрано для опрацювання навчальний зошит "Математика" авторів С. О. Скворцової та О. В. Онопрієнко, який поєднує у собі і функції підручника і функції зошита. Це навчальне видання найбільше відповідає вимогам навчальної програми з математики, розробленої на виконання Державного стандарту загальної початкової освіти. Це єдине на сьогодні навчальне видання, яке забезпечує формування у молодших школярів такої важливої ключової компетентності як уміння вчитися та предметної математичної компетентності.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Угніч, Руслана.
    Теорія і практика моделювання компетентнісного уроку / Руслана Угніч // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2018. - № 5. - С. 12-19. - Бібліогр. 14 назв
Рубрики: Уроки--Компетентнісні уроки--Моделювання--Теоретичний і практичний аспекти
Кл.слова (ненормовані):
уміння вчитися -- конструктор компетентнісного уроку -- мета уроку -- рефлексія
Анотація: Актуалізовано проблему конструювання уроку на основі компетентнісного, діяльнісного та особистісно зорієнтованого підходів у контексті впровадження нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Результатом цієї роботи є розробка методичних рекомендацій для вчителів української мови та літератури щодо формування вміння вчитися у структурі компетентнісного уроку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Угніч, Руслана.
    Методичні умови формування вміння вчитися відповідно до типу інтелекту учня [Текст] / Руслана Угніч // Українська мова і література в школах України. - 2020. - № 4. - С. 19-22. - Бібліогр.: 8 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Психологія навчання
   Українська література--Методологія

Кл.слова (ненормовані):
уміння вчитися -- інтелект -- самопізнання -- успішне навчання -- типи інтелекту


Дод.точки доступу:
Білошицька, Алла
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД