Леляк, Олена.
    Участь захисника під час укладення угоди про визнання винуватості: право чи обов'язок? [Текст] / Олена Леляк // Вісник прокуратури. - 2015. - № 2. - С. 49-57. - Бібліогр. 16 назв
Рубрики: Кримінально-процесуальне право--Право на захист--Реалізація
Кл.слова (ненормовані):
право на захист -- угода про визнання винуватості -- участь захисника -- визнання винуватості
Анотація: Розглядається питання необхідності участі захисника у кримінальному провадженні на підставі угоди між прокурором та підозрюваним (обвинуваченим) при визнанні винуватості. Надано пропозиції щодо законодавчого врегулювання зазначеного питання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Турман, Наталя.
    Процесуальний статус та роль медіаторів при укладенні угод у кримінальному провадженні [Текст] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 4. - С. 113-117. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Учасники--Медіатори--Процесуальний статус--Україна
Кл.слова (ненормовані):
угода про визнання винуватості -- угода про примирення -- медіація
Анотація: Стаття присвячена аналізу процесу медіації як спроби досягнути добровільного порозуміння (примирення) між потерпілим і правопорушником із метою відшкодування завданої матеріальної та моральної шкоди за допомогою неупередженої, підготовленої для розв’язання конфлікту особи – медіатора.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Турман, Наталя.
    Угоди у кримінальному процесі Республіки Молдова та України [Текст] / Наталя Турман // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 9. - С. 246-250. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Угода сторін--Молдова--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- угода про визнання винуватості -- угода про примирення -- процедура медіації -- медіатор
Анотація: Звернуто увагу на те, що в юридичній науці і законодавстві України категорія «зловживання правами» далека від юридичної догматики й узгодженого підходу. Законодавець часто використовує термін «зловживання» як частину різних правових конструкцій, але не встановлює змісту загального (узагальненого) поняття «зловживання правами» юридично. Це створює проблеми як для юридичної практики, судочинства, так і у разі здійснення прав їх володільцями. Проаналізовано поняття «зловживання правом» (суб’єктивним правом, правами) з позицій вітчизняного законодавства. Розкрито зміст різних юридичних термінів зі словом «зловживання» в їх складі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)