Кудла , Н. Є.
    Роль органів місцевого самоврядування у розвитку агротуристичного руху [Текст] / Н.Є. Кудла // Економіка АПК. - 2006. - № 2. - С. 30-34.
Рубрики: Зелений туризм
   Сільські території

Кл.слова (ненормовані):
Агротуризм -- Сільський туризм -- Агротуристичні товариства
Анотація: У статті розглядаються проблеми розвитку сільських громад і територій у контексті подолання безробіття на селі, створення сприятливих умов одержання додаткових доходів від несільськогосподарської діяльності, поліпшення соціально-економічної інфраструктури, збереження культурної спадщини українського села та ін.





    Павлюк, Т. І.
    Проблеми зайнятості сільського населення України [Текст] / Т. І. Павлюк // Економіка України. - 2013. - № 8. - С. 77-83. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільське населення--Зайнятість--Україна
Кл.слова (ненормовані):
ринок праці -- сільське господарство -- види економічної діяльності -- сільське населення -- рівень зайнятості -- сільський туризм
Анотація: Досліджено проблеми та особливості зайнятості сільського населення в Україні. Виявлено головні фактори, які впливають на зайнятість в аграрній сфері. Запропоновано напрями підвищення та диверсифікації зайнятості сільського населення на сучасному етапі.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Akimova, O. E.
    Business activity in tourism in russian rural areas: problems with motivation [Текст] / O. E. Akimova, S. K. Volkov, L. V. Poluyufta // Актуальні проблеми економіки. - 2015. - № 4. - Р. 229-234 : рис., табл. - Бібліогр.: 15 назв
Рубрики: Регіональна економіка--Економіка туризму на регіональному рівні--Підприємницька діяльність у сфері туризму--Сільські території--Росія
Кл.слова (ненормовані):
сільський туризм
Анотація: У статті проаналізовано необхідні стимули до зростання підприємницької активності на селі, де підприємництво здебільшого є єдиним способом існування та виживання. Досліджено ключові компоненти мотивації, а саме фінансові стимули, оскільки рівень життя в сільських територіях досить низький, що є головною причиною відтоку населення до міст. Для розвитку агротуризму запропоновано мотиваційну модель підприємницької діяльності, спрямовану не тільки на формування підприємницького потенціалу, але й на його відтворення.


Дод.точки доступу:
Volkov, S. K. ; Poluyufta, L. V.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Малік, М. Й.
    Перспективи розвитку підприємницької діяльності на сільських територіях України [Текст] / М. Й. Малік, Л. В. Забуранна // Економіка АПК. - 2015. - № 8. - С. 5-14 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території--Ринок праці--Україна
   Економіка підприємства--Господарська діяльність--Україна

   Аграрний сектор--Підприємницька діяльність--Україна

Кл.слова (ненормовані):
чисельність сільського населення -- підприємництво -- ферми -- сільський туризм
Анотація: Розглянуто проблеми і перспективи розвитку підприємницької діяльності на сільських територіях у сучасних умовах прагнення України до євроінтеграції.


Дод.точки доступу:
Забуранна, Л. В.




    Табенська, Оксана Ігорівна.
    Сільський зелений туризм - значний соціальний внесок у розбудову української культури [Текст] / О. І. Табенська // Економіка. Фінанси. Право. - 2017. - № 9. - С. 16-19. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Туризм--Подорожі--Туристична індустрія--Україна
   Сільські місцевості--Села--Сільський туризм

   Звичаї і обряди--Духовна культура--Фольклор--Україна (Вінницька обл.)

Кл.слова (ненормовані):
сільський туризм -- сільські території -- туристичні оператори -- звичаї -- ритуали -- мова
Анотація: Досліджено сутність та виміри національної ідентичності, традиції, звичаї, обряди, особисті та сімейні свята, пов‘язані з політичними, релігійними та культурними традиціями. Проаналізовано туристичні маршрути та екологічні стежки на Вінничині.





    Малік, М. Й.
    Самозайнять та розвиток несільськогосподарського підприємства на селі [Текст] / М. Й. Малік, В. А. Мамчур // Економіка АПК. - 2019. - № 4. - С. 39-52 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний менеджмент
   Несільськогосподарське підприємство--Самозайнятість

   Зелений туризм

   Сільський туризм

Кл.слова (ненормовані):
самозайнятість -- несільськогосподарське підприємництво -- особисті селянські господарства -- сільський туризм -- зелений туризм -- диверсифікація
Анотація: Мета статті - розкрити та ідентифікувати категорію самозайнятості як структуровану й визначену законом, інституційними та економічними критеріями форму організації господарювання на селі з відповідним означенням пріоритетних контурів можливої організаційно-економічної результативності функціонування через зайнятість у несільськогосподарському підприємництві. Розкрито теоретико-методичні засади самозайнятості на селі та основних критеріїв їх ідентифікації, що дозволить в подальшому провадити дослідження ефективності, оцінювати перспективи їх розвитку, зокрема в несільськогосподарському підприємництві, а також здійснювати розробку програмних напрямів політики сільського розвитку, регулювання та підтримки цієї форми господарювання.


Дод.точки доступу:
Мамчур, В. А.