Кисільова-Біла, В.
    Логічна складова предметної математичної компетентності молодшого школяра [Текст] / Валентина Кисільова-Біла // Початкова школа. - 2012. - № 2. - С. 11-16.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Методика початкового навчання
Кл.слова (ненормовані):
предметна математична компетентність -- компетенція -- сюжетні задачі -- групи взаємопов'язаних величин
Анотація: З огляду на те, що логічна складова предметної математичної компетентності включає в себе таку компетенцію, як описування ситуації у навколишньому світі за допомогою трьох взаємопов'язаних величин, автором запропонована методика формування уміння описувати ситуації (події), які подані в сюжетних задачах мовою величин.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Василенко, Н.
    Сучасні підходи до змісту і методики формування логічно-математичного мислення школярів [Текст] / Надія Василенко // Початкова школа. - 2015. - № 9. - С. 24-27.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Математика--Початкова школа
Кл.слова (ненормовані):
молодші школярі -- сюжетні задачі
Анотація: У статті охарактеризовано один із засобів формування логічно-математичного мислення учнів: розв'язування сюжетних задач.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Кашуб’як, Ірина.
    Метод "Фішбоун" на уроках математики у початковій школі / І. Кашуб’як // Вища школа : наук.-практ. вид. - 2019. - № 2. - С. 81-90 : рис. . - ISSN 1682-2366
Рубрики: Початкова освіта--Математика
Кл.слова (ненормовані):
критичне мислення -- фішбоун -- сюжетні задачі -- арифметичні дії -- двоцифрові числа -- метод "Риб’ячий скелет"
Анотація: Розкривається актуальність розвитку критичного мислення в учнів початкової школи. Проаналізовано один із методів критичного мислення "Фішбоун", який сприяє розвитку у молодших школярів умінь аналізувати проблему, розрізняючи факти і думки, причини і наслідки, поняття та їхню суть, робити відповідні висновки на основі аналізу. Розглядаються основні вимоги до оформлення схеми "Фішбоун" та розкриваються етапи роботи над графічним зображенням схеми.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)