Хотинська-Нор, Оксана.
    Перспективи розвитку інституту окремої думки судді у цивільному судочинстві України [Текст] / Оксана Хотинська-Нор // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 8. - С. 32-36. - Бібліогр. 13 назв
Рубрики: Цивільне судочинство--Інститут окремої думки судді--Дослідження--Україна
Кл.слова (ненормовані):
незалежність судді -- гарантії незалежності -- судовий акт -- колегіальний розгляд справи
Анотація: Стаття присвячена дослідженню інституту окремої думки судді у цивільному судочинстві України, поверхневе нормативне регулювання якого у Цивільному процесуальному кодексі України зумовлює низьку ефективність його використання. У результаті аналізу природи цього інституту зазначається необхідність його розвитку, оскільки він спроможний забезпечити ефективність цивільної процесуальної форми та слугує гарантією незалежності судді під час здійснення правосуддя.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Сеник, С. В.
    Виконавчість як ознака законної сили судових актів у цивільному процесі України у контексті застосування статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (на матеріалах практики Європейського суду з прав людини) [Текст] / С. В. Сеник // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 3. - С. 175-180. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Судові рішення--Виконання
   Судові рішення--Виконання

Кл.слова (ненормовані):
виконавчість -- судовий захист -- судовий акт -- судова практика -- виконавець -- законна сила
Анотація: Автор наголошує, що держави, які підписали Конвенцію, несуть відповідальність за виконання своїх зобов’язань, передбачених ст. 6 Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод, особливо в частині дотримання обов’язку щодо примусового виконання судових актів. На підставі з’ясування проблемних аспектів виконання судових актів автор пропонує запровадження в національне законодавство інституту судових виконавців.

Є примірники у відділах:
(05.02.2021р. - Б.ц.) (вільний)