Мельник, Ярослав.
    Застосування судом інтуїтивного права в судовому засіданні як онтологія режиму цивільної процесуальної безпеки [Текст] / Ярослав Мельник // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 1. - С. 36-45. - Бібліогр. 33 назви
Рубрики: Цивільне судочинство--Процесуальна безпека
Кл.слова (ненормовані):
судове засідання -- режим цивільної процесуальної безпеки -- учасники процесу -- психологічні особливості
Анотація: Статтю присвячено аналізу застосування судом інтуїтивного права під час здійснення цивільного судочинства в судовому засіданні. Розкриваються питання онтологічного буття права як феномена, його взаємозв’язок з інтуїтивним та позитивним правом. Обґрунтовується вплив психологічних і культурно-фонетичних аспектів як форм вираження дій учасників процесу на дотримання порядку в судовому засіданні, у встановленні істини тощо. Приділяється увага техніко-атрибутивним умовам провадження судового засідання

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Братель, Олександр.
    Функції процесуальних юридичних фактів у цивільному судочинстві України [Текст] / Олександр Братель // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 3. - С. 4-14. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний процес--Юридичні факти--Функції--Україна
Кл.слова (ненормовані):
судовий розгляд -- судове засідання -- прецедент
Анотація: У статті досліджуються функції процесуальних юридичних фактів та особливості їх впливу на сферу цивільних процесуальних правовідносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Король, Д. А.
    Спрощене провадження цивільного судочинства в різних країнах Європи: порівняльна характеристика [Текст] / Д. А. Король // Часопис Київського університету права. - 2020. - № 1. - С. 225-228. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільне судочинство--Спрощене провадження--Зарубіжні країни
Кл.слова (ненормовані):
оскарження судових рішень -- судове засідання -- строки розгляду справ
Анотація: У статті аналізується спрощене провадження цивільного судочинства. Для порівняння обрано такі країни, як Німеччина, Литва, Польща, Іспанія та Франція, а також Європейська процедура вирішення дрібних спорів, яка вже більше десяти років існує поряд з національними процедурами з вирішення дрібних спорів. Проаналізовано найбільш узагальнюючі риси, що здаються імманентними будь-якому спрощенню розгляду справи судом, зокрема, скорочені строки здійснення судочинства, проведення судового засідання або без нього, особливості оскарження та обов’язкового представництва в спрощеному провадженні.

Є примірники у відділах:
(01.08.2020р. - Б.ц.) (вільний)