Стрельченко, Оксана Григорівна.
    Класифікація заходів стимулювання в системі публічного управління [Текст] : общественно-политическая литература / О.Г. Стрельченко // Держава і право. - 2007. - Вип. 37. - С. 288-294. - Бібліогр.: 12 назв.
Рубрики: Управління--Правовий стимул--Філософія права--Україна
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- законні інтереси -- заохочення
Анотація: Правові стимули мають досить розгалужену систему, тому їх класифікація має різноманітні підходи, залежно від того, що покладено в основу критеріїв розмежування.





    Харченко, Георгій Георгійович.
    Проблематика абсолютності речових прав у правовій науці [Текст] / Г. Г. Харченко // Держава і право. - 2011. - Вип. 53. - С. 12-18. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Речове право--Цивільне право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
абсолютне право -- відносне право -- суб’єктивне право
Анотація: Розглянуто проблематику абсолютності речових праву контексті критики концепції абсолютності у цивільному праві.





    Суржинський, Максим Ігорович.
    До питання про природу громадянства як суб’єктивного права [Текст] / М. І. Суржинський // Держава і право. - 2012. - Вип. 55. - С. 165-172. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Правова система--Права людини--Громадянство--Україна
   Держава і особистість--Громадянство--Конституційне право--Україна

   Громадянство--Конституційне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
громадянство -- суб’єктивне право -- принцип єдиного громадянства -- подвійне (множинне) громадянство
Анотація: Аналізується питання громадянства як суб’єктивного права. Розглядається принцип єдиного громадянства, що забезпечує належну реалізацію даного права.





    Сидоренко, Анна Сергіївна.
    Сучасні концептуальні підходи до поняття й сутності зловживання трудовими правами [Текст] / А. С. Сидоренко // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 207-215. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Трудове право--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зловживання правом -- суб’єктивне право
Анотація: Досліджено застосування поняття "зловживання правом" у трудових правовідносинах.





    Кулініч, О.
    Конституційне право на освіту в об’єктивному та суб’єктивному значенні [Текст] / О. Кулініч // Юридичний вісник. - 2014. - № 1. - С. 22-28. - Бібліогр.: 22 назв.
Рубрики: Права людини--Освіта
Кл.слова (ненормовані):
свобода -- суб’єктивне право -- об’єктивне право
Анотація: Стаття присвячена дослідженню елементів, що складають зміст суб’єктивного права. У теоретичному плані вирішення цих питань поглиблює та конкритизує знання про освіту як соціальний феномен, визначає його сутність та соціальне призначення.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Максименко, Наталія.
    Зловживання правом сторонами трудових правовідносин [Текст] / Наталія Максименко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 10. - С. 89-94. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудове право--Зловживання правом
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- сумлінність -- роботодавець -- трудові правовідносини -- працівник
Анотація: Стаття присвячена дослідженню специфіки зловживання правом сторонами трудових правовідносин. Автор визначає, що «зловживання правом» є особливим видом правової поведінки, який полягає у здійсненні громадянами свого суб’єктивного права у недозволені способи, що суперечать призначенню права, внаслідок чого завдається шкода суспільству, державі, окремій особі. Автор пропонує передбачити у проекті Трудового кодексу України самостійний принцип заборони на зловживання правом під час укладення, зміни та розірвання трудового договору.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Галіян, Ігор.
    Поняття та правова природа суб’єктивних корпоративних прав як об’єкта правового захисту [Текст] / Ігор Галіян // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 12. - С. 27-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні права--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- господарське товариство -- корпорація -- майнові права -- немайнові права
Анотація: У статті акцентовано увагу на особливостях правової природи корпоративних прав як об’єкта правового захисту, виокремленні їх юридичних ознак та виробленні авторського визначення цього поняття.





    Жук, Андрій.
    Відновлення становища, яке існувало до порушення, як спосіб захисту корпоративних прав [Текст] / Андрій Жук // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 4. - С. 16-21. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Корпоративні відносини--Правовий захист
Кл.слова (ненормовані):
суб’єктивне право -- корпоративне правовідношення -- корпоративне управління -- втрата корпоративного контролю -- переведення прав та обов’язків покупця
Анотація: У статті акцентовано увагу на можливості застосування відновлення становища, яке існувало до порушення, як способу захисту в корпоративній сфері. Встановлено, що відновлення становища, яке існувало до порушення, у системі захисту корпоративних прав є універсальним способом захисту, який має у цій сфері особливі, притаманні лише їй прояви.