061
Ч-492


    Семенюк, Л. Л.
    Сучасний стан та перспективи розвитку сільського туризму в Кіровоградській області [Текст] / Л. Л. Семенюк, А. В. Зарубіна // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2010. - Вип. 519/520 : Географія. - С. 49-51 : карти. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Туризм--Сільський туризм--Кіровоградська обл.
Кл.слова (ненормовані):
Соціально-економічний стан -- Сільські садиби -- Рекреаційно-туристичний потенціал


Дод.точки доступу:
Зарубіна, А. В.
Є примірники у відділах:
1 Інв.В 71955 - Б.ц. (вільний)




    Хорунжий, М. Й.
    Народжений сіяти мудрість [Текст] / М. Й. Хорунжий // Економіка АПК. - 2015. - № 3. - С. 96-97
Рубрики: Аграрна наука--Розвиток--Україна
   Сільські території--Розвиток--Аналіз--Україна

   Аграрний сектор--Реформування--Україна

Кл.слова (ненормовані):
аграрна економіка -- селянство -- соціально-економічний стан
Анотація: Висвітлено науковий внесок у розвиток аграрно-економічної науки України ученого економіста-аграрника України, доктора економічних наук, професора, академіка НААН, заслуженого діяча науки і техніки України Володимира Васильовича Юрчишина.


Дод.точки доступу:
Юрчишин, Володимир Васильович (академік НААН України ; нар. 1925) \про нього\




    Залуцький, Іван.
    Перспективи застосування державного земельного кадастру для оцінювання виробничого потенціалу сільських територій [Текст] / Іван Залуцький, Христина Притула // Економіст. - 2015. - № 6. - С. 35-39. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільські території--Виробничий потенціал--Оцінка
   Державний земельний кадастр--Автоматизована система--Функції--Україна

Кл.слова (ненормовані):
соціально-економічний стан -- ресурсний підхід -- структура земельних угідь -- економічний ефект -- грошова оцінка земель -- офіційна інформаційна база
Анотація: Сформовано теоретичні засади виокремлення, ідентифікації та структуризації виробничого потенціалу сільської території на основі багатофункціональності земель за їх цільовим призначенням. Розкрито особливості становлення на європейських засадах сучасної системи Державного земельного кадастру як офіційної інформаційної бази, в якій багатофункціональність конкретної сільської території відображається структурою категорій земель та угідь відповідно до локалізованої в меж ах адміністративно-територіального утворення економічної діяльності. На основі застосування відомостей Державного земельного кадастру розроблено та апробовано алгоритм оцінювання виробничого потенціалу сільської території у сфері сільськогосподарської діяльності та порівняльної оцінки ефективності його використання в розрізі регіонів держави. Виявлено, що явними лідерами за рівнем використання виробничого потенціалу у сфері сільськогосподарської діяльності є області, які мають найнижчі його обсяги: Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька та Тернопільська.


Дод.точки доступу:
Притула, Христина
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)