Паніна, Н.
    Молодь України [Текст] : структура цінностей, соціальне самопочуття та морально-психологічний стан за умов тотальної аномії / Н.Паніна // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2001. - № 1 . - С. 5-26. - Бібліографія : 9 назв
Рубрики: Соціологія молоді--Система цінностей





    Навроцька, Г.
    Мірило успіху і самопочуття [Текст] / Г. Навроцька // Початкова школа. - 2005. - № 2. - С. 60-61
Рубрики: Педагогіка--Школознавство--Здоров'я вчителя
Анотація: Шість правил Джона Кехо. Поняття, як свідомість удатної людини

Є примірники у відділах: всього 1
Вільних прим. немає




    Міщенко, М.
    Динаміка емоційного самопочуття прихильників різних політичних сил ( 2005-2007) [Текст] / М. Міщенко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2008. - № 1 . - С. 215-222. - Бібліогр. : 3 назв.
Рубрики: Політична свідомість--Емоційний стан
Анотація: Емоційне самопочуття громадян України значною мірою залежить від того, наскільки політична ситуація в країні є сприятливою для реалізації їхніх ідеологічних, політичних преференцій. Зміна політичної ситуації негативно впливає на емоційне самопочуття прихильників тих політичних сил, чиї політичні позиції внаслідок цих змін послабилися, і, навпаки, позитивно - на емоційне самопочуття симпатиків політичних сил, що досягли успіху.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Боровська, Я. О.
    Соціальне самопочуття інвалідів в Україні і контексті проблеми зайнятості [Текст] / Я. О. Боровська // Держава та регіони. Серія: Державне управління. - 2009. - № 1. - С. 28-33. - Библиогр.: с. 33 (16 назв)
Рубрики: Інваліди--Соціальна політика





    Горбатюк, С.
    Соціальна робота як засіб впливу на формування соціального самопочуття населення України [Текст] / С. Горбатюк // Вісник Національної академії державного управління при Президентові України. - 2009. - № 1. - С. 229-237. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Соціальна робота--Державне регулювання
Анотація: Проаналізовано соціальні проблеми сучасного українського суспільства та розкрито сутність соціальної роботи як засобу впливу на формування соціального самопочуття населення країни. Зважаючи на особливості розвитку системи соціальної роботи в Україні, запропоновано напрями вдосконалення її державного регулювання.





    Шапран, О.
    Соціальне самопочуття населення як критерій результативності надання соціальних послуг державними службовцями [Текст] / О. Шапран // ВІсник НацІональноЇ академІЇ державного управлІння при ПрезидентовІ УкраЇни. - 2009. - № 2. - С. 289-298. - Библиогр. в конце ст.
Рубрики: Соціальна політика--Якість життя --Державні сужбовці
Анотація: У статті обгрунтовується доцільність впровадження показника соціального самопочуття населення як ключового критерію оцінювання результативності діяльності державних службовців щодо соціального захисту населення та надання соціальних послуг.





    Балакірєва, О. М.
    Соціально-трудовий статус та розшарування за доходами як детермінанти соціального самопочуття та економічної поведінки населення України [Текст] / О. М. Балакірєва, А. М. Ноур // Економіка і прогнозування. - 2010. - № 1. - С. 111-129. - Библиогр.: с. 129 (24 назви)
Рубрики: Соціальна структура--Суспільство--Економіка
Анотація: Визначено особливості взаємозв'язку між соціально-професійними характеристиками зайнятості , які впливають на процеси соціальної стратифікації за доходами та соціальним самопочуттям, й економічною поведінкою населення України на ринку праці. Проаналізовано специфіку впливу матеріального становища економічно активного населення на його соціальне сомопочуття, оцінку стилю життя та поглядів на майбутні можливі зміни у життєдіяльності та добробуті.


Дод.точки доступу:
Ноур, А.М.




    Міщенко, М.
    Вплив результатів президентських виборів 2004 і 2010 років на емоційне самопочуття прихильників різних політичних сил / М. Міщенко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2010. - № 3 . - С. 41-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Політична психологія--Президенські вибори--Політичні сили--Емоційне самопочуття

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Клименко, І.
    Магнітні бурі та їх вплив [Текст] / І. Клименко // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2010. - № 11. - С. 89-90.
Рубрики: Медицина--Здоров'я людини
Кл.слова (ненормовані):
загострення хронічних захворювань -- самопочуття -- погіршення здоров'я
Анотація: Автор розкриває суть поняття "магнітні бурі", як вони впливають на здоров'я людини і як можна вберегтися від їх впливу.





    Єлейко, Маріанна.
    Деприваційний підхід до соціального самопочуття населення [Текст] / М. Єлейко // Соціологія:теорія, методи, маркетинг. - 2011. - № 1. - С. 127-146. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальна психологія--Соціальне самопочуття--Деприваційний підхід
Анотація: Розглядається соціальне самопочуття населення у суспільствах, що трансформуються крізь призму соціальної депривації.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЧЗ (1)
Вільні: ЧЗ (1)




    Єлейко, Маріанна.
    Емоційно-оцінний підхід до дослідження соціального самопочуття / М. Єлейко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2011. - № 3. - С. 138-162. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціальні явища--Соціальне самопочуття--Вивчення--Підходи

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Учителю, подбай про себе! // Відкритий урок: розробки, технології, досвід. - 2012. - № 1. - С. 83-84
Рубрики: Медицина--Гігієна--Профілактика професійних захворювань
Кл.слова (ненормовані):
самопочуття -- гармонійний фізичний розвиток -- імунітет -- розумова праця -- професійна культура
Анотація: Рекомендації для вчителів, як зберегти своє здоров'я і довголіття.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Богданова, В. Я.
    Комп'ютер і наше здоров'я. Поради колегам [Текст] / В. Я. Богданова // Фізичне виховання в школах України. - 2012. - № 4. - С. 11-16 (Дод.).
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Безпека життєдіяльності--Комп'ютерна безпека
Кл.слова (ненормовані):
організація робочого простору -- самопочуття комп'ютера -- зап'ястий синдром -- проблеми зору -- здорова спина -- здоровий організм -- нерви
Анотація: Стаття про безпеку роботи за комп'ютером.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Єлейко, Маріанна.
    Просторово-часова модель дослідження соціального самопочуття [Текст] / Маріанна Єлейко // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2013. - № 3. - С. 94-109. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія суспільства--Соціальне самопочуття
Кл.слова (ненормовані):
соціальна депривація -- соціальне порівняння -- стереотипи сприйняття -- суб’єктивний простір -- суб’єктивний час
Анотація: У статті запропоновано концептуальний підхід до дослідження соціального самопочуття людей через вивчення їхнього суб’єктивного простору і часу. Побудова теоретичної моделі дослідження здійснюється на основі таких механізмів, як соціальна депривація, соціальне порівняння.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Мартиненко, Світлана.
    Діагностичні методики вивчення професійного самопочуття вчителя початкової школи [Текст] / Світлана Мартиненко // Початкова школа. - 2014. - № 3. - С. 42-43. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Початкова освіта--Вчитель--Професійне самопочуття
   Вчителі початкових класів

Анотація: У статті мова йде про діагностичні методи вивчення професійного самопочуття вчителя початкової школи. Запропонована анкета для вчителів, щоб визначити їхнє ставлення до особистісно орієнтованого навчально-виховного середовища в школі.

Є примірники у відділах:
(21.12.2007р. - Б.ц.) (вільний)




    Буркут, Б. Д.
    Самопочуття людини під впливом метеорологічних елементів [Текст] / Б. Д. Буркут // Освіта Буковини. - 2016. - 12 січ. (№ 2). - С. 7
Рубрики: Здоров'я людини--Метеозалежність


Дод.точки доступу:
чернівецький автор, але не про Чернівці (Чернівецьку область)




    Сальнікова, Світлана
    Соціальне самопочуття жителів міста Луцька: про що говорить моніторинг [Текст] / Світлана Сальнікова // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 105-118 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Соціальне самопочуття--Аналіз результатів
Кл.слова (ненормовані):
сфера соціальної безпеки -- соціально-політична сфера -- сфера соціальних відносин -- соціальні блага
Анотація: Подано результати моніторингу з вивчення соціального самопочуття у місті Луцьку за методикою ІІСС-44 (Н. Паніна, С. Головаха). Порівнюючи дані 2009 та 2014-2016 рр., авторка засвідчує переструктурацію соціальних благ, спричинену перш за все умовами, в яких ці блага продукуються і розподіляються, а також станом війни. Загалом помітно, що лучани з благ першої необхідності “харчування, працевлаштування, здоров’я” переорієнтувалися на блага індивідуального характеру (ініціативність, самостійність, рішучість, вміння, знання). Найбільш запитуваним благом в останні роки є стабільність у державі та суспільстві, тоді як у 2009 р. найважливішою була проблема, пов’язана із можливістю повноцінного проведення відпустки зі значно нижчим рівнем недостатності. До топ-п’ятірки найдефіцитішних благ за рейтингом 2016 р. потрапляють також:упевненість в тому, що ситуація в країні поліпшуватиметься; здатні управляти державою керівники; державний захист від зниження рівня життя; впевненість, що не буде міжнаціональних конфліктів. Уперше у 2016 р. лучани зазначили брак норм і цінностей, які об’єднують людей у державі та суспільстві, – це, на думку авторки, є важливим показником усвідомлення в суспільстві однієї із ключових проблем суспільного та державного розвитку. З-поміж одинадцяти сфер соціальної життєдіяльності є три недостатньо забезпечені, на думку лучан, царини: сфера соціальних відносин, соціально-політична та сфера соціальної безпеки; решта подолали бар’єр достатності у 2 бали. Значення ІІСС-44 у 2016 р. змінилося з високого до підвищеного.

Є примірники у відділах:
(вільний)




    Кухта, Мирослава.
    Життєві перспективи людей старшого віку, що перебувають під соціальною опікою: досвід емпіричного дослідження [Текст] / Мирослава Кухта // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 2. - С. 131-148 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Люди старшого віку--Життєві перспективи--Соціальне самопочуття
Кл.слова (ненормовані):
проблемно-подієвий підхід -- життєві стратегії -- організація життя -- соціальна опіка
Анотація: Аналізуються дані прикладного дослідження життєвих перспектив та соціального самопочуття людей старшого віку з позицій запропонованого авторкою проблемно-подієвого підходу, на підставі якого життєві перспекти¬ви розглядаються з огляду на події – як позитивні за наміченими цілями, так і небажані, що створюють проблеми, які індивідові належить розв'язувати. Життєва перспектива інтерпретується в термінах способу прогнозування суб’єктом свого майбутнього в соціальній, біологічній та проблемно-подієвій площинах. Обґрунтовано висновок про безпосередню взаємозалежність між конструюванням життєвих перспектив та обранням певних типів життєвих стра¬тегій, що визначають способи подолання перешкод на життєвому шляху. Дослідження показує, що схильність до організації життя як тип усвідомленої побудови перспективи стає необхідним підґрунтям для ефективної адаптації до умов сучасності, тоді як схильність до стихійної життєпобудови та “покладання на випадок” ускладнюють адаптацію. Навіть у людей старшого віку, котрі потребують соціальної опіки за віком, цілеспрямоване конструювання перспективи, хоч би й на відносно короткі проміжки часу, стає запорукою успішної адаптації й поліпшення соціального самопочуття.

Є примірники у відділах:
(вільний)




    Вовдюк, Людмила.
    Вплив погоди на самопочуття людини [Текст] / Людмила Вовдюк // Безпека життєдіяльності. - 2018. - № 5. - С. 10
Рубрики: Самопочуття--Вплив погодньо-кліматичних умов





    Дембіцький, Сергій.
    Інтеґральний індекс соціального самопочуття: альтернативний підхід / Сергій Дембіцький // Соціологія: теорія, методи, маркетинг. - 2017. - № 4. - С. 109-129 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Соціологія--Інтеґральний індекс соціального самопочуття--Альтернативне використання
Кл.слова (ненормовані):
соціологічне тестування -- соціальна життєдіяльність
Анотація: Розглянуто альтернативне використання Інтегрального індексу соціального самопочуття, розробленого українськими соціологами Є.Головахою і Н.Паніною. Альтернативний підхід реалізований у двох аспектах. По-перше, використовується відмінне від авторського обчислення значення індексу. По- друге, сконструйовано скорочений варіант методики (ІІСС-13).

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)