Бобух, Ірина.
    Поведінкова економіка та сталий розвиток: ключові аспекти взаємозв’язку [Текст] / Ірина Бобух // Економіст. - 2016. - № 6. - С. 4-8. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Національна економіка--Сталий розвиток--Ключові фактори--Україна
Кл.слова (ненормовані):
поведінково-економічна парадигма -- психологічні основи -- шаблони поведінки -- природні ресрси -- рівень корупції
Анотація: Висвітлено переважаючі поведінкові/ціннісні особливості українців з огляду на все більшу актуалізацію необхідності переходу до принципів сталого розвитку. Встановлено ключові поведінкові бар’єри в рамках сучасних концепцій поведінкової економіки і обґрунтовано напрями їх подолання з використанням міжнародного досвіду, зокрема за допомогою фінансових і мотиваційних механізмів «Horizon 2020» для зміни поведінкових шаблонів українців у напрямі сприйняття, впровадження і реалізації пріоритетів сталого розвитку.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лісецька, К. Ю.
    Корупція і права людини [Текст] / К. Ю. Лісецька // Юридична Україна. - 2018. - № 10. - С. 53-56. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Права людини--Порушення прав--Корупційні діяння
Кл.слова (ненормовані):
кореляція -- рівень корупції -- індекс сприйняття корупції -- права і свободи
Анотація: З одного боку, видається наче би інтуїтивно зрозумілим, що держави з високими рейтингами корупції повинні мати істотні проблеми із забезпеченням прав людини і навпаки. Та чи дійсно це так, і чи можливо підкріпити твердження про такий зв’язок певними статистичними кореляціями? Це завдання виявляється не настільки простим з кількох міркувань, які розглядаються у даній статті.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)