CUKK-VDPU-543510

   Україна. МОНмолодьспорт.

   
    Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників : (Із змінами, внесеними згідно з Наказом ... № 1473 від 20.12.2011) : наказ № 930 від 06.10.2010 [Текст] // Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. - 2013. - № 7/8/9. - С. 3-72.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Організація--Законодавчі і директивні матеріали
   Педагогіка--Вчитель--Атестація

Кл.слова (ненормовані):
Зміни до Типового положення про атестацію педагогічних працівників -- Типове положення про атестацію педагогічних працівників -- атестаційна комісія -- строки атестації -- кваліфікаційні категорії -- педагогічні звання -- атестаційний лист -- зразки документів до атестації -- результати атестації -- розірвання трудового договору


Дод.точки доступу:
Україна. МОНмолодьспорт




    Попдякуник, П. П.
    Звільнення з ініціативи адміністрації [Текст] / П. П. Попдякуник // Фізичне виховання в школах України. - 2015. - № 8. - С. 33-39. - Бібліогр.: 4 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Право адміністративне--Трудовий договір
Кл.слова (ненормовані):
звільнення за згодою -- розірвання договору з працівником -- звільнення без згоди -- розірвання трудового договору -- вихідна допомога -- поновлення на роботі
Анотація: Представлено юридичну консультацію про порядок звільнення працівників за ініціативою адміністрації.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Курова, Аліна.
    Щодо визначення поняття та ознак посадової особи в системі трудового права [Текст] / Аліна Курова // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 1. - С. 65-69. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Посадові особи--Законодавче визначення--Поняття й ознаки--Україна
Кл.слова (ненормовані):
службова особа -- розірвання трудового договору -- ознаки посадової особи -- трудове право
Анотація: У статті обґрунтовано як необхідність теоретичних розробок поняття посадової особи у загальній правовій доктрині, так і потребу у формулюванні чіткого законодавчого визначення поняття посадової особи у конкретній галузі права – трудовому праві. Досліджено наявні підходи до розуміння поняття посадової особи у галузях законодавства України, а також до розмежування понять «посадова особа» і «службова особа». Також вивчено, як проблематика визначення поняття посадових осіб вирішується у правозастосовній практиці та представниками судової гілки влади під час вирішення правових спорів. У статті проаналізовано думки вчених-теоретиків щодо виділення сутнісних рис поняття посадової особи та їх позиції щодо надання визначення зазначеному поняттю. На основі наведених думок та тверджень сформульовано власне визначення поняття посадової особи, а також виділено її сутнісні риси.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шишлюк, Вікторія.
    Припинення трудового договору: поняття та відмінності від суміжних понять [Текст] / Вікторія Шишлюк // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 1. - С. 80-84. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудовий договір--Припинення--Дефініції
Кл.слова (ненормовані):
трудові відносини -- розірвання трудового договору -- звільнення -- вивільнення -- анулювання
Анотація: У статті досліджено поняття й сутність припинення трудового договору. Визначено особливості та функціональне призначення суміжних понять: розірвання трудового договору, звільнення, вивільнення, анулювання, відсторонення. Досліджено правову природу поняття «анулювання трудового договору» за проектом Трудового кодексу України. Внесено пропозиції щодо врегулювання трудових відносин у проекті Трудового кодексу України.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кохан, Наталя.
    Окремі аспекти припинення трудових правовідносин з підстав, зазначених у п. 1 ст. 36 КЗлП України та ст. 38 КЗпП України [Текст] / Наталя Кохан // Юридична Україна. - 2016. - № 9/10. - С. 66-71. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Трудові відносини--Припинення--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
розірвання трудового договору -- угода сторін -- звільнення працівника -- психологічний примус -- незаконне звільнення
Анотація: У даній статті на підставі судової практики, аналізуються такі підстави припинення трудових відносин, як угода сторін та припинення трудових правовідносин з ініціативи працівника. Визначається, що пенсійний вік не є підставою для звільнення працівників, окрім випадків, чітко визначених законом. Доводиться, що припинення трудового договору за угодою сторін (п. 1 ст. 36 КЗпП України) можливе у будь-який час, коли між роботодавцем і працівником досягнута єдність думки про необхідність і можливість припинення договору. Також визначається, що, на відміну від угоди сторін, припиненню трудових відносин з ініціативи працівника повинно передувати письмове попередження працівником роботодавця за два тижні про намір звільнитися.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)