Проблеми практичної риторики в сучасному курсі української мови : з наукового доробку Л. В. Скуратівського [Текст] // Українська мова і література в школі. - 2011. - №4. - С. 35-38. - Бібліогр.: 6 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Українська мова--Риторика практична
Кл.слова (ненормовані):
риторична культура -- соціокультурна тема -- фігури мовлення
Анотація: У статті розкрита роль впровадження практичної риторики в основній школі яка є важливої проблемою та завданням і методичної науки, і практики, засобом піднесення ефективності навчального процесу на уроках української мови і літератури, а також важливою умовою піднесення риторичної культури в старшій школі.





    Деркач, Лариса.
    Дебатна гра – важливий чинник розвитку риторичної культури [Текст] / Лариса Деркач // Дивослово (Українська мова й література в навчальних закладах). - 2015. - № 4. - С. 2-7. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ігри--Дебатні--Досвід проведення
Кл.слова (ненормовані):
риторика -- риторична культура
Анотація: Автор ділиться власним досвідом проведення занять у формі дебатної гри, який стане у пригоді вчителям-словесникам.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кучерук, Оксана.
    Формування риторичної культури студентів-полоністів з використанням інтерактивних методів навчання [Текст] / Оксана Кучерук, Вікторія Білявська // Українська мова і література в школах України. - 2020. - № 6. - С. 3-6. - Бібліогр.: 7 назв.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Польська мова--Методика у ЗВО
   Вища освіта--Підготовка вчителів іноземної мови

Кл.слова (ненормовані):
методика навчання іноземної мови -- риторика -- риторична культура -- студенти-полоністи -- інтерактивні методи -- підготовка вчителів польської мови
Анотація: Розглянуто проблему риторичної підготовки студентів-полоністів. На основі аналізу й синтезу науково-методичних ідей окреслено особливості інтерактивного підходу до навчання та розглянуто ефективні методи його реалізації в процесі формування риторичної культури майбутніх учителів-полоністів. Запропоновано відповідні методичні рекомендації до використання навчальних ігор, методу storytelling, взаємного розбору риторичного виступу, спільного створення польськомовної соціальної реклами з використанням засобів ІКТ, оксфордських дебатів.


Дод.точки доступу:
Білявська, Вікторія
Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД