Дячук, Ольга.
    Регулювання рекреаційного підприємництва в зоні осушувальних меліорацій: перспективні напрями вдосконалення суб'єктно-об'єктних відносин [Текст] / Ольга Дячук // Економіст. - 2014. - № 4. - С. 39-41. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Сільськогосподарська меліорація--Рекреаційне підприємництво--Державне регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
депресивні сільські території -- гідротехнічні споруди -- особисті селянські господарства -- природна ренатуралізація
Анотація: У статті розкриваються проблемні моменти активізації рекреаційного підприємництва в зоні осушувальних меліорацій. Природна ренатуралізація розглядається як вагомий чинник нарощення природно-ресурсного потенціалу для розбудови рекреаційної інфраструктури. З метою залучення додаткових інвестицій у рекреаційну сферу та забезпечення інтегрованого управління природними ресурсами запропоновано систему регулювання рекреаційного підприємництва в зоні осушувальних меліорацій, суб'єктами якої виступають органи управління природними ресурсами та охорони довкілля, органи місцевого самоврядування та регіональної виконавчої влади, фінансово-кредитні структури. З метою підвищення рівня концентрації інвестиційних ресурсів, необхідних для розбудови індустрії туризму та санаторно-курортного господарства, обґрунтовується доцільність об'єднання інституціональних суб'єктів рекреаційного підприємництва, інших суб'єктів природоексплуатаційної діяльності в інтегровані підприємницькі структури.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ващишин, Марія.
    Відновлювані території у складі національної екомережі [Текст] / Марія Ващишин // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 120-125. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Екологічна мережа--Структура--Відновлювальні території--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Всеєвропейська екомережа -- біологічне різноманіття -- відновлення екосистем -- ренатуралізація
Анотація: У статті досліджуються концептуальні засади та сутнісні характеристики відновлюваних територій як структурних елементів у складі національної екологічної мережі. З’ясовано основну функціональну характеристику відновлюваних територій – формування просторової цілісності екомережі.