Лукасевич-Крутник, Ірина Степанівна.
    Цивільно-правова відповідальність підрядника за договором підряду на проведення проектних та пошукових робіт [Текст] / І. С. Лукасевич-Крутник // Держава і право. - 2012. - Вип. 55. - С. 328-334. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Бригадний підряд--Договори та угоди--Цивільна відповідальність
Кл.слова (ненормовані):
підрядник -- умови відповідальності -- форми відповідальності
Анотація: Досліджено відповідальність підрядника за порушення зобов’язання за договором підряду на проведення проектних і пошукових робіт.





    Ситнік, Олена.
    Особливості розподілу ризиків за договором побутового підряду [Текст] / Олена Ситнік // Підприємництво, господарство і право. - 2015. - № 1. - С. 48-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Зобов'язальне право--Договори побутового підряду--Розподіл ризиків--Особливості
Кл.слова (ненормовані):
підрядник -- договір -- зобов'язання -- побутовий підряд -- пошкодження матеріалів
Анотація: Аналізується правова природа ризиків за договором побутового підряду, досліджуються особливості правових наслідків випадкового знищення чи пошкодження матеріалів, із яких виконувалося замовлення.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Пленюк, Мар'яна.
    Договір побутового підряду як запорука належного виконання зобов'язань / Мар'яна Пленюк // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 4. - С. 21-24
Рубрики: Зобов'язання--Виконання--Забезпечення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
замовник -- підрядник -- виконання робіт -- інформація
Анотація: Розглядається зобов'язання як одна з центральних категорій у цивільному праві.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Біленко, Маріанна.
    Нормативна основа регулювання будівельного підряду [Текст] / Маріанна Біленко // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 5. - С. 16-19. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Будівельний підряд--Нормативні документи--Україна
Кл.слова (ненормовані):
зобов'язання -- підрядник -- замовник -- договірні відносини
Анотація: Стаття присвячена визначенню нормативної основи правового регулювання договірних відносин за договором будівельного підряду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Пленюк, Мар'яна.
    Особливості права власності та майнових прав за договором будівельного підряду [Текст] / Мар'яна Пленюк // Юридична Україна. - 2014. - № 3. - С. 39-43. - Бібліогр. в примітках: с. 42-43
Рубрики: Договори і угоди--Будівельний підряд--Право власності--Майнові права--Україна
Кл.слова (ненормовані):
об'єкти нерухомості -- замовник -- підрядник
Анотація: У статті розглядаються підстави виникнення права власності та майнових прав на об'єкти будівництва за договором будівельного підряду. Пропонуються зміни до законодавства в частині встановлення права власності та майнових прав за договором будівельного підряду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Пленюк, Мар'яна.
    Трансформація майнових прав на нерухоме майно як юридичний факт - підстава виникнення права власності [Текст] / Мар'яна Пленюк // Юридична Україна. - 2014. - № 10. - С. 57-61. - Бібліогр. в примітках: с. 60-61
Рубрики: Нерухомість--Право власності--Україна
Кл.слова (ненормовані):
майнові права -- об'єкти будівництва -- замовник -- інвестор -- підрядник -- договір
Анотація: У статті розглядаються правові підстави перетворення майнових прав на нерухоме майно на право власності на новостворене нерухоме майно. Звертається увага, що підставою виникнення права власності на нерухоме майно в цілому є сукупність юридичних фактів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Криса, Микола.
    Поняття та предмет договору підряду на геологічне вивчення надр за державним замовленням [Текст] / Микола Криса // Юридична Україна. - 2017. - № 4. - С. 29-33. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Надра--Геологічне вивчення--Державне замовлення--Підрядні відносини -- Нормативно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
замовник -- підрядник
Анотація: У статті досліджуються поняття та предмет договору підряду на геологічне вивчення надр за державним замовленням. При порівнянні договору з іншими договорами підрядного типу доходимо висновку, що вищезазначений договір слід відносити до непойменованих договорів. Він належить до «пірядоподібного» договору, оскільки його предметом є результат виконаної роботи, і до нього можна застосовувати умови положень про підряд при укладенні та виконанні договору. Особливістю досліджуваного договору є те, що, на відміну від підрядних договорів, предметом його є не просто результат, а матеріалізований результат, який має творчий характер.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кучаковська, Наталія.
    Правове регулювання договору підряду на капітальне будівництво: окремі аспекти [Текст] / Наталія Кучаковська // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 5. - С. 58-62. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Капітальне будівництво--Договір підряду--Правове регулювання
Кл.слова (ненормовані):
замовник -- проектно-кошторисна документація -- підрядник -- предмет договору -- істотні умови договору
Анотація: Стаття присвячена дослідженню форми та змісту договору підряду на капітальне будівництво. Визначено предмет даного договору. Проведено аналіз законодавства, що регулює порядок укладення та виконання договору підряду на капітальне будівництво. Сформульовано висновки і пропозиції з метою вдосконалення законодавства України у цій сфері.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лещенко, Наталія.
    Господарсько-правові санкції за порушення договору підряду на проведення проектних і дослідних робіт: проблеми теорії та правозастосування [Текст] / Наталія Лещенко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 6. - С. 96-101. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Договори і угоди--Договір підряду--Господарсько-правові санкції
Кл.слова (ненормовані):
підрядник -- замовник
Анотація: Стаття присвячена розгляду теоретичних та практичних аспектів застосування господарськоправових санкцій за порушення договору підряду на проведення проектних і дослідних робіт. Обґрунтовуються пропозиції щодо вдосконалення законодавства, спрямованого на регламентацію господарськоправових санкцій за порушення договору підряду на проведення проектних і дослідних робіт.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Криса, Микола.
    Нормативно-правові засади регулювання підрядних відносин із геологічного вивчення надр за державним замовленням [Текст] / Микола Криса // Підприємництво, господарство і право. - 2017. - № 6. - С. 32-35. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Надра--Геологічне вивчення--Державне замовлення--Підрядні відносини -- Нормативно-правове регулювання--Україна
Кл.слова (ненормовані):
закон -- підзаконний нормативно-правовий акт -- підрядник -- замовник
Анотація: Досліджується питання нормативно-правового регулювання підрядних відносин геологічного вивчення надр за державним замовленням. Проводиться огляд законів, підзаконних нормативно-правових актів, які містять норми, що врегульовують підрядні відносини щодо геологічного вивчення надр за державним замовленням.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гриняк, Андрій Богданович.
    Правова природа ризику в договорах з виконання робіт [Текст] / Андрій Богданович Гриняк, Мар’яна Дмитрівна Пленюк // Вісник Національної академії правових наук України. - 2018. - № 1. - С. 29-49. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ризикологія--Управління ризиками--Правовий аспект
   Договори і угоди--Виконання зобов'язань

   Ризики--Господарська діяльність--Цивільно-правова характеристика

   Форс-мажорні обставини--Категорії--Правовий аспект

Кл.слова (ненормовані):
договори підряду -- контрагенти -- підрядник -- домовленість -- зобов’язальні відносини
Анотація: Актуальність заявленої у статті проблеми обумовлена тим, що ризик у під- рядних правовідносинах має суб’єктивно-об’єктивну природу, оскільки містить у собі як об’єктивні, так і суб’єктивні моменти. Ризик розглядається як можливість свідомого вибору особою певного варіанту поведінки з урахуванням об’єктивної та невідворотної небезпеки, яка загрожує цивільним правам та інтересам, та можливих наслідків ймовірнісного характеру. Мета статті полягає у виявленні та розробці наукових підходів щодо правової природи ризиків у договорах підряду як на основі імперативного методу, так і за домовленістю сторін. Провідним методом дослідження означеної проблематики є метод моделювання, за допомогою якого розглянуто наукову проблему розподілу ризиків у підрядних договорах як організований і цілеспрямований процес вдосконалення та формування нових наукових концепцій у сфері підрядних відносин, необхідних для належного виконання підрядних зобов’язань. Представлені наукові ідеї авторів в умовах сучасногорозвитку цивільних відносин включають у себе цільовий, методологічний, змістовний, організаційно-правовий та результативний компоненти. Основні ідеї слугують як для вдосконалення механізму правового регулювання підрядних відносин в цілому, так і для усвідомлення відповідальності контрагентів договору підряду.


Дод.точки доступу:
Пленюк, Мар’яна Дмитрівна




   
    Акт-допуск на виконання будівельно-монтажних робіт на території діючого підприємства (цеху, дільниці) [Текст] : зразки-документів. Додаток № 1 до Плану безпечного проведення робіт // Охорона праці. - 2019. - № 1. - С. 57-58 . - Додаток „На допомогу спеціалісту з охорони праці”
Рубрики: Будівельна наука--Будівництво--Будівельні майданчики--Охорона праці--Україна
   Охорона праці--Безпека праці--Будівельна галузь

Кл.слова (ненормовані):
замовник -- підрядник -- будівельно-монтажні роботи -- безпека праці -- діловодство
Анотація: Заходів безпеки і правил охорони праці під час проведення підрядних робіт потрібно дотримуватися відповідно до вимог нормативно-правової бази України.





    Гетьманцева, Ніна.
    Правова природа трудового та цивільного договорів [Текст] / Ніна Гетьманцева, Наталія Процьків // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 8. - С. 100-106. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Цивільний договір--Трудовий договір--Правова природа--Розмежування
Кл.слова (ненормовані):
працівник -- підрядник -- замовник -- надання послуг
Анотація: Стаття присвячена дослідженню правової природи трудового і цивільного договорів. Констатується: щоб правильно визначити правову природу трудового та цивільного договорів, необхідно звернути увагу на їхні суттєві моменти та характеристики. Звертається увага на мету укладення відповідного договору та засоби, які будуть регламентувати їх укладення. Зауважується, що предмет договору визначає надалі процес організації роботи (діяльності), що визначається у межах відповідних строків, та є також визначальною ознакою у розмежуванні природи трудового і цивільного договорів.


Дод.точки доступу:
Процьків, Наталія




    Росс, Сергій.
    Рідний підрядник [Текст] / Сергій Росс // Охорона праці. - 2021. - № 7. - С. 25-29
Рубрики: Харчова промисловість--Харчові виробництва--Охорона праці--Україна
   Соняшник--Соняшникова олія--Промислові технології--Безпека праці--Україна

Кл.слова (ненормовані):
роботодавці -- працівники -- праця -- умови праці -- безпека праці
Анотація: Про вибір та алгоритм взаємодії з підрядниками. А також про інструменти, які використовують для контролю за безпекою робіт, і заходи впливу на підрядників. Досвід компанії Кернел, яка є провідним у світі та найбільшим в Україні виробником й експортером соняшникової олії та зернових у більше ніж 80 країн світу.