Ніколенко, В.
    Підозра на діагноз [Текст] : рецензия / В. Ніколенко // Київ. - 2008. - № 9-10. - С. 174-177
Рец. на кн. : Забужко О. Notre Dame d'Ukraine : Леся Українка в конфлікті міфологій / О. Забужко. - К. : Факт, 2007

Рубрики: Рецензії на книги





    Безносюк, Андрій Миколайович.
    Підозрюваний у кримінальному проваджені [Текст] / А. М. Безносюк // Держава і право. - 2013. - Вип. 61. - С. 272-278. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Підозрювані--Кримінально-процесуальне право--Законодавство--Україна
   Кримінально-процесуальне право--Україна

Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- підозра -- підозрюваний
Анотація: Розглядаються окремі проблемні питання правового статусу підозрюваного.





    Завгородня, Каріна.
    Застосування практики Європейського суду з прав людини стороною захисту на стадії досудового розслідування [Текст] / Каріна Завгородня // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 12. - С. 86-89
Рубрики: Європейський суд з прав людини--Рішення--Реалізація
Кл.слова (ненормовані):
прокурор -- слідчий -- адвокат -- підозра -- запобіжний захід
Анотація: Висвітлюються проблемні аспекти застосування практики Страсбурзького суду.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Вапнярчук, В.
    Стандарт кримінального процесуального доказування [Текст] / В. Вапнярчук // Вісник Національної академії правових наук України. - 2015. - № 1. - С. 100-112. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Доказування
Кл.слова (ненормовані):
стандарт доказування -- оцінка доказів -- розумні сумніви -- баланс ймовірностей -- обгрунтована підозра -- ймовірне припущення
Анотація: У статті дається загальна характеристика сутності стандарту доказування як одного з основних елементів оцінки доказів. Проаналізовано правила доказування в англосаксонській і континентальній правовій системах та вітчизняне кримінальне процесуальне законодавство щодо особливостей оцінки доказування в різних кримінальних провадженнях та на його різних етапах.

Є примірники у відділах:
(05.06.2015р. - Б.ц.) (вільний)




    Максименко, Наталя.
    Поняття та правова природа підозри [Текст] / Наталя Максименко // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2018. - № 7. - С. 164-168. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Підозра--Проблемні питання--Дослідження
Кл.слова (ненормовані):
підозра -- версія -- припущення -- докази -- обвинувачення
Анотація: Стаття присвячена дослідженню проблемних питань розуміння кримінальної процесуальної категорії «підозра». З урахуванням складності цієї категорії здійснено її характеристику в кримінальному процесуальному, криміналістичному та психологічному значеннях. Досліджено питання реалізації підозри у кримінальному процесі, виділено і проаналізовано етапи та форми її реалізації. Запропоновано комплексний підхід до розуміння підозри з обов’язковим урахування складності цієї категорії та її аналізу в криміналістичному, кримінальному процесуальному та психологічному значеннях.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шульгін, Сергій.
    Поняття обґрунтованості підозри в кримінальному провадженні / Сергій Шульгін // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 295-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Підозра--Правова обґрунтованість
Кл.слова (ненормовані):
повідомлення про підозру -- процесуальне рішення -- заходи забезпечення -- запобіжний захід
Анотація: Стаття присвячена поняттю обґрунтованості підозри в кримінальному провадженні, зокрема, у контексті обґрунтованості повідомлення про підозру як процесуального рішення та підстави застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Проведено аналіз національного законодавства, практики Європейського суду з прав людини й національних судів з досліджуваної проблеми, а також сформульовано власні висновки та пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального процесуального законодавства щодо цього питання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Максименко, Н. В.
    Види підозри у кримінальному процесі України [Текст] / Н. В. Максименко // Юридична Україна. - 2020. - № 7. - С. 73-75. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Підозра--Класифікація
Анотація: Подається визначення кримінальної процесуальної підозри, форми вираження, а також виділено її рівні. Диференціація підозри за рівнями зростання в ході досудового розслідування кримінального провадження є гарантією недопущення формулювання передчасного обвинувачення, що надає можливість підозрюваному повною мірою реалізувати своє право на захист, а також певною мірою забезпечити змагальність сторін.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Каліновська, Мар’яна.
    Межі кримінального процесуального доказування під час застосування запобіжних заходів на стадії досудового розслідування [Текст] / Мар’яна Каліновська // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 1. - С. 243-248. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Досудове слідство--Запобіжні заходи--Кримінально-процесуальне доказування
Кл.слова (ненормовані):
предмет доказування -- обґрунтована підозра -- ризики -- стадія досудового розслідування
Анотація: За результатами розгляду меж доказування у контексті встановлення обґрунтованої підозри у процесі застосування запобіжних заходів зроблено висновок, що самого факту повідомлення особі про підозру недостатньо для визнання обґрунтованою підозри як підстави застосування запобіжного заходу. У процесі дослідження меж доказування під час застосування запобіжних заходів з’ясовано питання щодо якості знання про наявність ризиків, які дають достатні підстави слідчому судді вважати, що підозрюваний може здійснити дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України. Чинний КПК України не містить вимоги щодо абсолютно достовірного встановлення того факту, що особа у разі незастосування до неї запобіжного заходу вчинить будь-яку з дій, віднесених до ризиків.





    Степовичка, Леся.
    Усміх білого янгола [Текст] : [поезії] / Леся Степовичка // Дзвін. - 2000. - № 3. - С. 94-99 : іл. - Зміст: "Над ріллею заспрагло..." ; "Хто ми?..." ; Ланцюгова підозра ; "Доводиться чути..." ; Мадонна Овсієнко ; Пам'яті Івана Сокульського ; "Спіткання наївності з фарисейством..." ; Балада про чорного і білого янгола ; "Я більше тебе не покличу в діброву Едему,..." ; [та ін.]
Рубрики: Художня література--Поезії--Україна, 20 ст.