Грабовський, С.
    Український "кабанчик" як політичний прапор [Текст] / С. Грабовський // Сучасність. - 2004. - № 5. - С. 90-96
Рубрики: Вибори в Україні--Передвиборчі кампанії--Піар-технології--Соціологічний аспект





    Компанцева, Л.
    "Чорний" PR у сучасній політиці / Л. Компанцева // Соціальна психологія. - 2008. - № 4. - С. 49-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Політична культура--Піар-програми--Україна
   Психологія суспільства--Виборчі технології--Україна

Анотація: У статті визначаються технології, які варто віднести до "чорного піару" і проводиться грань між "чорним", "сірим", і "білим" піаром; розмежовуються поняття "брудних"виборчих технологій і "чорного піару".





   
    "Гіркий" піар італійських солодощів [Текст] // Інтелектуальна власність. - 2011. - № 1. - С. 4-9
Рубрики: Продукція--Імпортна--Солодощі



061
Ч 492


    Дудко, Олена.
    Міжнародний PR у системі міжнародних інформаційних впливів ХХІ століття [Текст] / Олена Дудко // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 607-609: Історія. Політичні науки. Міжнародні відносини. - С. 237-242. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Міжнародні відносини--Інформаційний вплив
   Журналістика--Піар, 21 ст.


Є примірники у відділах:
1 (11.02.2013р. Інв.В 73594 - Б.ц.) (вільний)




    Москаль, Юрій.
    Економіко-психологічні аспекти формування позитивного іміджу економічного університету в регіоні / Ю. Москаль // Психологія і суспільство : укр. теорет.-метод. соціогуманіт. часоп. - 2013. - № 3. - С. 116-126 . - ISSN 1810-2131
Рубрики: Психологія--Соціальна
   Психологія вищої школи

Кл.слова (ненормовані):
імідж -- піар -- бренд -- репутація -- корпоративна культура -- регіональний ВНЗ -- освітні послуги -- кон’юнктура ринку
Анотація: У статті всебічно досліджується роль іміджу економічного ВНЗ, як специфічної форми організації в структурі економіки українських регіонів та його вплив на ринкову конкурентоспроможність закладу на ринку освітніх послуг нашої держави. Дано ряд пропозицій та рекомендацій першочергових заходів щодо покращення зовнішнього іміджу регіонального університету економічного профілю.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гусєв, А.
    Нові медіа як РR-інструмент у спорті [Текст] / А. Гусєв // Вісник Книжкової палати. - 2014. - № 11. - С. 50-51. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Індустрія спорту--Маркетинг--Спортивний піар
Анотація: Розглядається сучасний спорт як прибуткова індустрія, що потребує відповідного РR-забезпечення. Стверджується, що нині це галузь, до якої залучена велика кількість людей, спортивних клубів, федерацій, громадсько-політичних об'єднань і бізнес-структур.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Ковальчук, Ю.
    Піар-офіси сучасних бібліотек України [Текст] / Ю. Ковальчук, І. А. Хоменко // Бібліотечна планета. - 2015. - N 3(липень-вересень). - С. 19-21
Рубрики: Проекти--Бібліотеки--Бібліоміст
   Бібліотеки--Імідж

Кл.слова (ненормовані):
Піар-офіс бібліотек
Анотація: З 2014 р. за фінансової підтримки програми «Бібліоміст» та експертної підтримки ГО «Центр Медіареформ» розпочали роботу регіональні піар-офіси (PR-офіси) сучасних українських бібліотек. Їх завдання – регулярна співпраця з журналістами для донесення до широкої аудиторії інформації про модернізацію бібліотек регіону. По Україні було обрано 10 переможців у різних областях. Своїм досвідом, корисними порадами з читачами «Бібліотечної планети» поділилися представники Рівненського та Кіровоградського піар-офісів.


Дод.точки доступу:
Хоменко, І. А.




    Забіяка, Іван.
    Приватизований Шестопал, або Як звичайний піар маскується не лише під примітки [Текст] / Іван Забіяка // Українська літературна газета. - 2018. - 18 трав. (№ 10). - С. 18, 19
Рубрики: Українські письменники--Персоналії--Україна, 20 ст.
   Українські науковці--Персоналії--Україна, 20 ст.



Дод.точки доступу:
Шестопал, Матвій Михайлович (укр. письм., журналіст, науковець, пер., викладач ; 1917-1986) \про нього\




    Даценко, Володимир.
    "Бориспільський експрес": піар і корупція [Текст] / Володимир Даценко // Дзеркало тижня. - 2018. - 8-14 груд. (№ 47). - С. 3
Рубрики: Укрзалізниця--Розвиток--Корупція--Україна, 21 ст.





    Паніотто, Володимир.
    Довіра населення України до соціологічних опитувань (2002-2018) [Текст] / Володимир Паніотто // Маркетинг в Українi. - 2019. - № 1. - С. 4-11 : граф., табл.
Рубрики: Соціологічні дослідження--Населення України
Кл.слова (ненормовані):
соціологічні компанії -- піар агенції -- похибка вибірки -- рейтинг
Анотація: Автор статті зазначає, що довіра до соціологічних опитувань пов'язана переважно з довірою до рейтингів політиків і політичних сил, які проводяться полстерськими компаніями. Низький рівень довіри до соціологічних досліджень може привести до того, що той, хто програв вибори, не погодиться з результатами. Соціологічна асоціація України готова надати консультативні послуги тим засобам масової інформації, які мають сумніви в представлених для публікацій даних соціологічних досліджень.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Мушкетик, Леся.
    Чорний піар чи інформаційний вірус? [Текст] / Леся Мушкетик // Літературна Україна. - 2021. - 27 берез. (№ 6). - С. 9
Рубрики: Засоби масової інформації--Українська література--Теорія літератури--Пропаганда--Україна--20-21 ст.





    Сенченко, Оксана.
    Брудний піар і класичні правила пропаганди [Текст] / Оксана Сенченко // Вісник Книжкової палати. - 2022. - № 4. - С. 18-26
Рубрики: Журналістика--Засоби масової інформації--Пропаганда -- Дезінформація--Маніпуляція -- Піар
Анотація: Метою статті є дослідити процес формування комплексу засобів пропаганди та дезінформації для використання в масмедіа, що відбувався впродовж минулого століття, коли вони досягли високого розвитку. Зазначено, що методи впливу на людську свідомість уперше було систематизовано у книзі Е. Бернеса "Пропаганда", виданій у США в 1928 р.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Гриценко, Павло.
    Нова провокація та примітивний піар Росії [Текст] / Павло Гриценко // Слово Просвіти. - 2022. - 29 верес. - 5 жовт. (№ 34). - С. 3
Рубрики: Мовна політика--Українська мова--Русифікація--Національна гідність--Україна, 21 ст.





    Бабіна, В. О.
    Використання впливу комунікацій у політичній рекламі [Текст] / В. О. Бабіна // Регіональні студії. - 2021. - № 27. - С. 14-18. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Політична реклама--Політичні технології--Політичний піар--Пропаганда
Анотація: У статті досліджено проблеми реклами в політичному просторі, зокрема її природи, факторів, механізмів та умов політичного вибору людей, результатів втілення в демократичну політичну систему.