Салата, О.
    Кінопропаганда як складова інформаційного простору, сформованого на окупованій території України в 1941-1944 роках / О. Салата // Історія в сучасній школі. - 2012. - № 1. - С. 30-33. - Бібліогр.: 11 назв.
Рубрики: Історія України--Новітній час (1917-1991)
Кл.слова (ненормовані):
кінематограф -- інформаційний простір -- кінопропаганда -- психологічний вплив -- методи пропаганди -- ВЕЛИКА ВІТЧИЗНЯНА ВІЙНА -- ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА
Анотація: Аналізується роль кінематографа у формуванні інформаційного простору на окупованій території та використання його гітлерівським керівництвом як засобу психологічного впливу на місцеве населення. Попри масштабний характер нацистська пропаганда виявилася в цілому малоефективною.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Павленко, Сергій.
    Тактика запобігання доведенню неповнолітніх до самогубств через соцальні мережі (Інтернет-спільноти): сучасні вітчизняні реалії та зарубіжний досвід [Текст] / Сергій Павленко // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 11. - С. 217-225. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Неповнолітні--Суїцидальна поведінка--Профілактика
Кл.слова (ненормовані):
доведення до самогубства -- неповнолітні -- психологічний вплив -- побігання самогубствам -- суїциди -- «групи смерті»
Анотація: Стаття присвячена актуальній темі деструктивного впливу соціальних мереж на суїцидальну поведінку неповнолітніх, оскільки нині спостерігається збільшення кількості самогубств серед дітей та підлітків, які були учасниками так званих «груп смерті» в соціальних мережах. Виокремлено технології нейролінгвістичного програмування та способи психологічного впливу, які поетапно застосовуються організаторами (кураторами) «груп смерті» в Інтернет-спільнотах щодо дітей та підлітків з метою доведення їх до самогубства. Проаналізовано зарубіжний досвід щодо запобігання доведенню неповнолітніх до самогубства через соціальні мережі як уповноваженими правоохоронними органами, так і неурядовими організаціями.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Негребецький, Владислав.
    Використання рефлексивного мислення та управління під час слідчого експерименту [Текст] / Владислав Негребецький // Підприємництво, господарство і право. - 2020. - № 2. - С. 338-342. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Слідство--Психологічні прийоми
Кл.слова (ненормовані):
слідча дія -- криміналістичне прогнозування -- психологічний вплив -- перевірка показань на місці -- навідна дія
Анотація: У роботі розглянуто можливості рефлексивної взаємодії між слідчим і особою, показання якої перевіряються під час слідчого експерименту. Досліджуються можливості використання методів рефлексивного мислення та управління. Зроблено висновок про доцільність застосування слідчим прийомів, заснованих на рефлексивному мисленні й управлінні під час перевірки показань підозрюваного на місці.





    Перунова, Ольга.
    Аналіз проявів гендерно зумовленого насильства в Національній поліції України [Текст] / Ольга Перунова // Підприємництво, господарство і право. - 2021. - № 6. - С. 123-127. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Працівники правоохоронних органів--Службові правопорушення--Гендерно-зумовлене насильство
Кл.слова (ненормовані):
психологічний вплив -- сексуальне домагання -- психологічних причини та умови -- соціальні чинники
Анотація: Незважаючи на досягнення й очевидні позитивні результати просування гендерної рівності в сучасному українському суспільстві, проблема гендерно зумовленого насильства в силових структурах залишається актуальною і суспільно важливою. Сучасне правове регулювання й соціальна практика, що стосується заходів запобігання вказаному явищу, ґрунтується на юридичних та етичних нормах, що, по суті, установлюють систему соціальних цінностей і регулюють поведінку та відповідальність людини в усіх сферах суспільного життя. Для ефективності дослідження юридико-психологічних засад гендерно зумовленого насильства в Національній поліції України автором проведено експериментальне дослідження шляхом анонімного опитування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)