Чаленко, О. Ю.
    Методика визначення економічного потенціалу [Текст] / О. Ю. Чаленко // Економіка України. - 2013. - № 8. - С. 40-54. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Економічний потенціал--Методика визначення
Кл.слова (ненормовані):
процесний підхід -- елементи процесу -- модель -- гіпотеза -- інституційні сектори -- потенціали процесу
Анотація: Розглянуто сучасні положення про потенціал в економіці. Визначено та проаналізовано невідповідності теорії і практики розрахунків потенціалів в економіці. Запропоновано нову гіпотезу про потенціал в економіці, що заснована на процесному підході. Виконано її теоретичне обґрунтування та практичне підтвердження. Показано переваги застосування процесного підходу до теорії потенціалів в економіці.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тігарєва, Віра.
    Порівняльна характеристика функціонального і процесного підходів до управління підприємствами сфери зв’язку та інформатизації на сучасному етапі розвитку [Текст] / Віра Тігарєва // Банківська справа. - 2015. - № 3. - С. 94-107 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Управління підприємствами--Сфера зв’язку
Кл.слова (ненормовані):
функціональний підхід -- процесний підхід
Анотація: У статті розглядаються основні принципи функціонального і процесного підходів до управління, проаналізовані переваги і недоліки кожного з них. Ці підходи порівнюються з метою обгрунтування подальшого застосування методик моделювання бізнес-процесів на підприємствах сфери зв’язку та інформатизації.

Є примірники у відділах:
(10.08.2015р. - Б.ц.) (вільний)




    Лопатинський, Ю. М.
    Методичний інструментарій реінжинірингу інституційної структури аграрного сектору національної економіки [Текст] / Ю. М. Лопатинський, В. І. Кифяк // Економіка АПК. - 2018. - № 9. - С. 62-68. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Аграрний сектор--Інституційний підхід
   Аграрні відносини--Напрями розвитку

Кл.слова (ненормовані):
інституційний підхід -- процесний підхід -- системний підхід -- реінжиніринг -- інституційна структура -- інституції -- аграрний сектор
Анотація: Мета статті - обгрунтувати доцільність використання основних положень реінжинірингу бізнес-процесів як ефективної методики трансформації інституційної структури аграрного сектору національної економіки. Застосування методу моделювання реінжинірингу інституційної структури дає змогу сформувати оптимальну структуру виробництва аграрної продукції за реальних умов господарювання.


Дод.точки доступу:
Кифяк, В. І.