Малик, Галина.
    Застосування методу моделювання у реалізації компетентісного підходу до професійної підготовки майбутнього документознавця / Галина Малик // Вища школа. - 2012. - № 1. - С. 70-85 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Вища освіта--Модернізація освіти
Кл.слова (ненормовані):
модель -- моделювання -- система -- компетентісний підхід -- професійна освіта -- кваліфікація -- професійний стандарт -- навчальний процес -- документознавець
Анотація: У статті проаналізовано можливості використання методу моделювання у впровадженні компетентісного підходу в освітню практику та представлено макромодель професійної підготовки майбутніх документознавців на компетентісних засадах.

Утримувачі документа:
КДПУ ім. В. Винниченка : вул. Шевченка, 1
Є примірники у відділах: всього 1 : Ч/З№1(Універсальний) (1)
Вільні: Ч/З№1(Універсальний) (1)




    Малишева, О.
    Про атестацію педагогічних працівників : коментар [Текст] / Ольга Малишева // Інформаційний збірник та коментарі Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. - 2013. - № 7/8/9. - С. 73-95.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Педагогіка--Вчитель--Атестація
Кл.слова (ненормовані):
атестаційна комісія -- атестаційний лист -- апеляція -- педагогічне звання -- педагогічна робота -- педагогічний працівник -- тарифний розряд -- експерт -- підвищення кваліфікації -- професійний стандарт -- рішення атестаційної комісії -- кваліфікаційна категорія

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД




    Клепко, Сергій.
    Практична філософія компетентнісного підходу в освіті [Текст] / Сергій Клепко // Вища освіта України. - 2021. - № 1. - С. 26-38. - Бібліогр.: 21 назва.
РУБ CUKK-VDPU
Рубрики: Освіта--Філософія освіти
Кл.слова (ненормовані):
компетентність -- компетентнісний підхід -- професійний стандарт -- репрезентація -- філософія освіти -- таксономія
Анотація: Досліджуються підстави компетентнісного підходу як методології професійної підготовки у вищій школі і післядипломної педагогічної освіти, нормативні компетентнісні моделі професійного розвитку педагогічного працівника, що втілені у професійних стандартах, та представлення у них загальних і професійних компетентностей. Обґрунтовується розуміння компетентності як символічної репрезентації і необхідність формування загальної мети моделей компетентностей, що враховує динаміку кластерів компетентностей, та розроблення української компетентології за зразком таксономанії освітніх інновацій з відкритим вихідним кодом "Глобальний освітній ландшафт 2021 року". Встановлюється роль філософії в освіті в дослідженні та запровадженні на практиці компетентнсного підходу.

Замовлені прим-ки для відділів: ЧЗПЕРІОД