Мельничук, Ольга.
    Суб'єктивне право на освіту: поняття, структура, зміст [Текст] / О. Мельничук // Юридична Україна. - 2011. - № 6. - С. 4-10. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Теорія права--Категорії--Суб'єктивне право
Кл.слова (ненормовані):
ПРАВО НА ОСВІТУ
Анотація: Аналізуються теоретичні погляди щодо категорії "суб'єктивне право", за результатами якого пропонується авторське визначення таких понять, як "суб'єктивне право на освіту" та "зміст суб'єктивного права на освіту".

Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)




    Мельничук, Ольга Федорівна.
    Юридичні факти у механізмі реалізації права людини на освіту [Текст] / О. Ф. Мельничук // Держава і право. - 2012. - Вип. 55. - С. 40-46. - Бібліогр. наприкінці ст.
Рубрики: Освіта--Права людини
   Конституційне право--Освіта--Україна

Кл.слова (ненормовані):
юридичні факти -- освітні правовідносини -- право на освіту
Анотація: З’ясовується сутність і роль юридичних фактів у механізмі реалізації права людини на освіту.





    Резнік, Ганна.
    Право дитини на освіту в міжнародних актах та законодавстві України [Текст] / Ганна Резнік // Юридична Україна. - 2015. - № 4/5. - С. 72-77
Рубрики: Міжнародне приватне право--Право дитини на освіту
Кл.слова (ненормовані):
право на освіту -- інклюзивна освіта -- дистанційне навчання
Анотація: Досліджуються основні міжнародно-правові акти, які закріплюють право дитини на освіту. Визначено основні напрями та надано пропозиції щодо удосконалення законодавства в сфері освіти.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Лис, О. Г.
    Реалізація стратегії розвитку інклюзивної освіти в Україні: адміністративно-правовий аспект [Текст] / О. Г. Лис // Часопис Київського університету права. - 2021. - № 2. - С. 141-144. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Інклюзивна освіта в Україні--Стратегії розвитку
Кл.слова (ненормовані):
адміністративно-правове регулювання -- адміністративна стратегія -- дитина з інвалідністю -- дитина з особливими освітніми потребами -- право на освіту
Анотація: У статті досліджено основні стратегічні цілі інклюзивної освіти в Україні в контексті адміністративно-правового регулювання. Зазначено, що дошкільна освіта є важливим етапом для цілісного розвитку дитини. Наголошено, що актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана насамперед з тим, що кількість дітей, які потребують корекційного навчання, неухильно зростає. Зроблено висновок, що в Україні необхідна ефективна реалізація стратегії розвитку інклюзивної освіти на довгострокову перспективу.

Є примірники у відділах: всього 1
Вільні: 1