Дорохін, Д.
    Правові основи участі місцевих громад у бюджетному процесі [Текст] : (порівняльно-правовий аспект на прикладі Федеративної Республіки Німеччина) / Д. Дорохін // Юридична Україна. - 2009. - № 10. - С. 47-53
Рубрики: Бюджетний процес--Місцеві бюджети--Німеччина
Кл.слова (ненормовані):
фінансове право -- місцеві общини -- правовий досвід
Анотація: Розглянуто теоретичні основи виникнення та розвитку участі місцевих громад у бюджетному процесі Федеративної Республіки Німеччина. Визначено предмет та метод правового регулювання в рамках фінансового права в Україні.





    Дорохін, Дмитро.
    Функції бюджетного процесу в СШ А (у контексті визначення в ньому ролі місцевих громад) [Текст] / Д. Дорохін // Юридична Україна. - 2010. - № 10. - С. 64-67. - Бібліогр. в примітках с. 67
Рубрики: Місцевий бюджет--Правове регулювання--США
Кл.слова (ненормовані):
місцеві громади -- порівняльно-правовий аспект -- правовий досвід
Анотація: Розглянуто теоретичні та практичні основи участі місцевих громад у бюджетному процесі у США. Визначено функції бюджетного процесу, з'ясовано теоретичне та практичне значення застосування американського досвіду в рамках фінансового права України.

Є примірники у відділах: всього 1 : ЕП (1)
Вільні: ЕП (1)




    Юркевич, Христина.
    Порівняльно-правовий метод у конституційно-правових дослідженнях [Текст] / Христина Юркевич // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 2. - С. 156-160. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Конституційне право--Методи досліджень
Кл.слова (ненормовані):
компаративістика -- метод юридичної науки -- правовий досвід
Анотація: У статті проаналізовано порівняльно-правовий метод дослідження конституційно-правових явищ; з’ясовано місце та роль порівняльно-правового методу в конституційно-правових дослідженнях; указано на необхідність застосування порівняльно-правового методу в тісному звязку з іншими методами юридичної науки на рівнях мікро- й макропорівняння; наголошено на специфіці та ризиках застосування порівняльно-правового методу для дослідження явищ конституційно-правової дійсності; обгрунтовано доцільність і результативність використання методу компаративістики на сучасному етапі проведення правових реформ.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)