Супрунова, Ольга.
    Багатофункціональність кримінально-процесуального статусу Уповноваженого з прав людини [Текст] / Ольга Супрунова // Підприємництво, господарство і право. - 2014. - № 6. - С. 84-88. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Уповноважений з прав людини--Кримінально-процесуальний статус--Україна
Кл.слова (ненормовані):
кримінально-процесуальні відносини -- кримінальне провадження -- досудове розслідування -- недоторканність -- кримінальна відповідальність -- затримання -- взяття під варту -- повідомлення про підозру
Анотація: У статті досліджуються теоретичні та практичні питання, пов'язані з багатофункціональністю кримінально-правового статусу Уповноваженого з прав людини як учасника кримінально-процесуальних відносин.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Комарницька, Оксана.
    Вручення прокурором повідомлення про підозру окремим категоріям осіб [Текст] / Оксана Комарницька, Вікторія Мазур // Вісник прокуратури. - 2015. - № 11. - С. 78-90. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Повідомлення про підозру--Вручення прокурором
Кл.слова (ненормовані):
повідомлення про підозру -- обвинувальний акт -- оскарження
Анотація: Здійснено аналіз наукових позицій, сформованої практики для визначення єдиного підходу у з’ясуванні статусу прокурора, уповноваженого на вручення повідомлення про підозру окремим категоріям осіб.


Дод.точки доступу:
Мазур, Вікторія
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Тищенко, Ольга.
    Окремі питання процесуального порядку повідомлення про підозру в контексті реалізації засади публічності [Текст] / Ольга Тищенко, Дар’я Говорун // Підприємництво, господарство і право. - 2016. - № 9. - С. 149-153. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Досудове слідство--Процесуальний порядок
Кл.слова (ненормовані):
кримінальне провадження -- повідомлення про підозру -- публічність
Анотація: У статті авторами висвітлено спірні питання, пов’язані з процесуальним порядком повідомлення про підозру. На підставі проведеного аналізу виокремлено найбільш типові процесуальні порушення, що допускаються під час затримання особи та повідомлення їй про підозру. Констатовано невідповідність окремих процесуальних дій слідчих, прокурорів під час повідомлення про підозру вимогам засади публічності в кримінальному провадженні.


Дод.точки доступу:
Говорун, Дар’я
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Грицак, Христина.
    Аналіз внесення змін до кримінального процесуального законодавства: строки досудового розслідування [Текст] / Христина Грицак // Підприємництво, господарство і право. - 2018. - № 3. - С. 148-151. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Досудове розслідування--Строки--Законодавство--Україна
Кл.слова (ненормовані):
повідомлення про підозру -- обвинувальний акт
Анотація: Стаття присвячена аналізу основних положень кримінального процесуального законодавства, що стосуються визначення строків досудового розслідування. Здійснено аналіз нововведених норм у КПК України в частині визначення строків з моменту внесення відомостей у ЄРДР до повідомлення особі про підозру, також з моменту повідомлення про підозру і до завершення досудового розслідування у вигляді затвердження обвинувального акта та підстави продовження строків досудового розслідування в межах загального строку досудового розслідування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Шульгін, Сергій.
    Поняття обґрунтованості підозри в кримінальному провадженні / Сергій Шульгін // Підприємництво, господарство і право. - 2019. - № 5. - С. 295-303. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кримінальний процес--Підозра--Правова обґрунтованість
Кл.слова (ненормовані):
повідомлення про підозру -- процесуальне рішення -- заходи забезпечення -- запобіжний захід
Анотація: Стаття присвячена поняттю обґрунтованості підозри в кримінальному провадженні, зокрема, у контексті обґрунтованості повідомлення про підозру як процесуального рішення та підстави застосування заходів забезпечення кримінального провадження. Проведено аналіз національного законодавства, практики Європейського суду з прав людини й національних судів з досліджуваної проблеми, а також сформульовано власні висновки та пропозиції, спрямовані на вдосконалення кримінального процесуального законодавства щодо цього питання.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)