061
Ч 492


    Шромник, Анджей.
    Потребительский этноцентризм и международный товарообмен [Текст] / Анджей Шромник, Эльжбета Волянин-Ярош // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2012. - Вип. 623-626: Економіка. - С. 382-388. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Маркетинг--Споживання продукції--Аналіз
   Економіка Польщі--Маркетинг

   Зовнішньоекономічна діяльність--Міжнародна торгівля

Кл.слова (ненормовані):
споживчий етноцентризм -- міжнародний товарообмін -- поведінка споживачів -- етноцентричні позиції


Дод.точки доступу:
Волянин-Ярош, Эльжбета
Є примірники у відділах:
1 Інв.В 73796 (вільний)




    Пчелянська, Г. О.
    Поведінка споживачів на продовольчому ринку: інституційний та маркетинговий підходи [Текст] / Г. О. Пчелянська // Економіка АПК. - 2020. - № 3. - С. 47-56 : рис. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Продовольчий ринок--Маркетинг--Україна
Кл.слова (ненормовані):
маркетинг -- поведінка споживачів -- інституційний підхід -- продовольчий ринок -- маркетинг партнерських відносин
Анотація: Мета статті - розкрити фактори впливу на поведінку споживачів на продовольчому ринку з використанням інституційного й маркетингового підходів та розробити напрями вдосконалення діяльності суб’єктів продовольчого ринку. Встановлено, що на поведінку споживачів впливатимуть інституційні й маркетингові чинники, такі як споживчі настрої населення, фактори формування конкурентних переваг для підприємства, діюча маркетингова концепція. Запропоновано заходи, необхідні для поліпшення інституційного середовища споживачів продовольчого ринку.





    Литовченко, Ірина Львівна.
    Трансформація ринку в сучасних умовах переходу до цифрової економіки [Текст] / Ірина Львівна Литовченко // Економіка України. - 2020. - № 1. - С. 36-47. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Ринок (екон.)--Трансформація
Кл.слова (ненормовані):
цифрова економіка -- реально-віртуальний ринок -- революція 4.0 -- маркетинг -- поведінка споживачів -- бізнес-моделі
Анотація: Доведено, що ефективна діяльність на ринку при переході до цифрової економіки неможлива без розуміння вектора розвитку самого ринку. Розглянуто тренди, що виникли останнім часом у нових умовах і відповідають інноваційним віянням майбутнього. До них віднесено такі, як посилення віртуальної складової ринку, неоіндустріалізація на цифровій основі, нові учасники ринку і бізнес-моделі, зміна поведінки споживачів.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)