Мартинчик, О. А.
    Розвиток сільськогосподарської кооперації у скотарстві [Текст] / О.А. Мартинчик // Економіка АПК. - 2008. - № 1. - С. 45-48. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Регіональна економіка--Обслуговуюча кооперація
   Тваринництво--Молочне скотарство--Україна

Кл.слова (ненормовані):
Заготівельні пункти -- Закупівельна ціна -- Пайовий внесок
Анотація: Досліджуються умови створення та раціональні особливості розвитку молочарського кооперативу районного рівня.





    Позова, Діна.
    Трансформація відносин власності в житлово-будівельному кооперативі / Д. Позова // Підприємництво, господарство і право : науково-практичний господарсько-правовий журнал. - 2011. - № 9. - С. 23-26. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Кооперативи--Житлові потреби громадян--Організаційно-правові форми вирішення--Правове регулювання--Україна, 2011 р.
Кл.слова (ненормовані):
цивільне право -- трансформація -- власність -- право власності -- пайовий внесок
Анотація: У статті розглядається трансформація відносин власності в житлово-будівельному кооперативі у зв'язку із зміною виду права власності кооперативу та набуттям права власності на квартири його членами.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Кушнір, І. М.
    Удосконалення господарського законодавства України у сфері будівельної діяльності (на прикладі скасування пайового внеску) [Текст] / І. М. Кушнір // Юридична Україна. - 2018. - № 5/6. - С. 96-104. - Бібліогр. 16 назв
Рубрики: Будівництво--Господарське законодавство--Удосконалення--Україна
Кл.слова (ненормовані):
будівельна галузь -- інвестиційна діяльність -- пайовий внесок -- обов'язковий збір -- податкове законодавство
Анотація: У статті пропонується комплексне дослідження напрямів удосконалення чинного законодавства України у сфері будівельної діяльності в частині скасування пайового внеску в його наявному вигляді. Наголошується на наявній тенденції до зростання будівництва в Україні, що спостерігається в останні роки. Позитивно оцінюється державна по¬літика у сфері містобудування, що здійснюється в останні роки, спрямована на спрощення дозвільних процесів та процедур. Така політика позитивно впливає на індекс конкурентоспроможності країни та її інвестиційну привабливість. Аналіз чинного податкового законодавства, теорії податкового права, світова практика дають підста¬ви зробити висновок про невідповідність норм законодавства про містобудівну діяльність щодо справляння пайового внеску чинному Податковому кодексу України та принципам побудови податкової системи. Пайовий внесок виступає, по суті, податком на інвестиційну діяльність, встановлює істотні бар’єри для бізнес-діяльності, збільшує витрати на адміністративні процедури у будівництві. Це погіршує економічний стан забудовників та інноваційну привабливість національної будівельної галузі в очах інвесторів. Робиться узагальнюючий висновок, що справляння пайового внеску у тому вигляді, в якому він визначений у чинному законодавстві, вимагає скасування.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)