Сохнич, А. Я.
    Ландшафтно-екологічні аспекти управління земельними ресурсами [Текст] / А.Я. Сохнич, Л.М. Тібілова // Економіка АПК. - 2006. - № 5. - С. 24-29. - Бібліогр. у прим.
Рубрики: Природні ресурси --Економічна оцінка
   Регіональна економіка--Хмельницька область --Кам'янець-Подільський район

Кл.слова (ненормовані):
Землекористування -- Фондооснащеність -- Орні землі -- Поліструктурна єдність
Анотація: Розглядаються питання реалізації земельної реформи, використання ландшафту, що повинно забезпечити природну рівновагу, сприяти раціональному й ефективному використанню землі та її охороні. Ландшафтно-екологічні аспекти управління земельними ресурсами автори розглядають на прикладі Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.


Дод.точки доступу:
Тібілова, Л.М.




    Іващенко, О. О.
    Вовчок соняшниковий. Orobanche cumana L. - потенційні запаси насіння у ґрунті і шляхи їх зменшення на орних землях [Текст] / О. О. Іващенко, С. О. Ременюк // Карантин і захист рослин. - 2018. - № 9/10. - С. 20-23 : табл. - Бібліогр.: с. 23
УДК
Рубрики: Соняшник--Захист рослин--Технологія вирощування
Кл.слова (ненормовані):
орні землі -- рослина-паразит -- гібриди -- ринок насіння
Анотація: Соняшник - одна з найбільш цінних олійних продовольчих і технічних культур . У статті визначено рівень присутності у орних землях насіння вовчка соняшникового та встановлено залежність зниження урожайності соняшника від кількості рослин паразита і їх розвитку. Досліджено біологічні особливості рослин вовчка соняшникового, який є специфічним видом рослин, що спеціалізуються на паразитизмі.


Дод.точки доступу:
Ременюк , С. О.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Полянчиков, Сергій.
    Бор: функції та підходи до збільшення його доступності рослинам [Текст] / Сергій Полянчиков // Агроном. - 2021. - № 2. - С. 38-39 : рис.
Рубрики: Добрива--Бор --Застосування
Кл.слова (ненормовані):
орні землі -- кислотність грунту -- органічні поліборати -- фітотоксичність
Анотація: Значна потреба у борних добривах обумовлена низьким вмістом бору на 20% орних земель України. Автор статті розглядає фізіологічне значення бору, види фоліарних борних добрив, переваги органічних поліборатів та шляхи підвищення доступності борних добрив.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)