Слєпцов, Ю.
    Огірок у теплицях : коливання моди [Текст] / Ю. Слєпцов // Пропозиція. - 2004. - №1. - С. 58-60
Рубрики: Овочівництво--Огірки
Кл.слова (ненормовані):
огірки,теплиці





    Хареба, О. В.
    Господарсько-біологічний потенціал нових бджолозапильних гібридів F1 огірка [Текст] / О. В. Хареба // Вісник аграрної науки. - 2011. - № 5. - С. 35-38. - Библиогр.: с. 38 (11 назв)
Рубрики: Біотехнологія--Огірок--Бджолозапальні гібриди F1
Анотація: Досліджено біологічні особливості рослин нового сортименту огірка. Установлено вплив технологічних заходів на інтенсивність формування асиміляційної поверхні та фотосинтетичні показники в онтогенезі гібридів F1. Установлено тривалість етапів органогенезу та визначено їх сумарно-адаптивну продуктивність.





    Ткаленко, Г. М.
    Біопрепарати для контролю кореневих гнилей і хвороб в'янення огірка в закритому грунті [Текст] / Г. М. Ткаленко // Карантин і захист рослин. - 2012. - № 11. - С. 8-11 : табл. - Бібліогр.: с. 11
Рубрики: Овочівництво--Огірки
   Захист рослин

   Хвороби

Кл.слова (ненормовані):
огірок -- кореневі гнилі -- хвороби в'янення -- закритий грунт -- мікробіологічні препарати
Анотація: Наведено дані ефективності дії мікробіологічних препаратів проти кореневих гнилей і хвороб в'янення огірка в закритому грунті за поєднання різних способів застосування. Встановлено, що комплексне застосування біопрепаратів знижує ураженість рослин хворобами в'янення (Триходермін, Гаупсин, Фітоцид-р - на 65,1 - 67,6%; Триходермін + Гаупсин - 69,5%) стримує появу кореневих гнилей до 20 - 26-ти днів, прискорює початок плодоношення на 3 - 5 днів, підвищує урожайність огірків порівняно з контролем на 12,6 - 21,8%. Визначено втрати урожаю огірків від кореневих гнилей залежно від ступеня ураженості і фази розвитку рослин.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Скрипник, Н. В.
    Вплив на патогени анатомо-морфологічних особливостей поверхні листків рослин [Текст] : наукові дослідження / Н. В. Скрипник // Карантин і захист рослин. - 2013. - № 7. - С. 10-12 : ілюстр. - Бібліогр.: с. 12
Рубрики: Овочівництво
   Хвороби

   Захист рослин

Кл.слова (ненормовані):
огірок -- томати -- сортозразки -- трихоми -- фітофтороз
Анотація: Наведено результати багаторічних досліджень одного із факторів пасивного імунітету - анатомо-морфологічних особливостей поверхні листків рослин огірка і томатів та їх вплив на патогени.

Є примірники у відділах: всього 1 : ВДПСГ (1)
Вільні: ВДПСГ (1)




    Копилов, Є. П.
    Нове захворювання огірків в Україні спричинене Acremonium sp. 502 [Текст] : наукові дослідження / Є. П. Копилов, Г. В. Цехмістер // Карантин і захист рослин. - 2015. - № 12. - С. 12-14 : рис. - Бібліогр.: с. 13-14
Рубрики: Овочі--Огірки--Фітопатологія--Україна
Кл.слова (ненормовані):
Acremonium -- фітопатогенний гриб -- огірок -- локалізація в рослині
Анотація: За умов вегетаційних дослідів підтверджено патогенність гриба Acremonium sp. 502 щодо рослин огірків сорту Корольок. Описано розвиток симптомів та визначено його локалізацію в рослині. Встановлено, що Acremonium sp. 502 локалізується в гіпокотилі, кореневій шийці та кореневій системі.


Дод.точки доступу:
Цехмістер, Г. В.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Цікава, В.
    Огірок звичайний - також медонос [Текст] / В. Цікава // Пасіка. - 2019. - № 5. - С. 8-9 : іл.
Рубрики: Бджільництво--Медоносні культури
Кл.слова (ненормовані):
медоносні культури -- огірок звичайний -- бджоли -- огірковий мед
Анотація: Овочеві культури, в тому числі й огірок, є рослинами-медоносами, що дозволяє при відповідних посівних площах, зайнятих під ними, в польових сівозмінах забезпечувати підтримуючий медозбір в період підготовки пасіки до головного медозбору або після нього.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




    Приймак, Г. М.
    І медоноси, і ліки [Текст] / Г. М. Приймак // Пасіка. - 2020. - № 12. - С. 27-28
Рубрики: Бджільництво--Медоносні культури--Народна медицина
Кл.слова (ненормовані):
кормова база -- кавун звичайний -- малина звичайна -- огірок посівний -- персик звичайний
Анотація: Автор статті знайомить з медоносними і лікувальними властивостями кавуна звичайного, малини, огірка посівного та персика звичайного.

Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)