Ачасова, А.
    Просторова неоднорідність вмісту важких металів у грунті [Текст] / А. Ачасова // Вісник аграрної науки. - 2003. - № 3. - С. 77-78
Рубрики: Грунти України--Вміст важких металів





    Харламова, Г. О.
    Неоднорідність інвестиційного простору України [Текст] / Г.О. Харламова // Актуальні проблеми економіки. - 2006. - № 2. - С. 27 - 33. - Бібліогр.: с.33 ( 10 назв). - Табл., рис.
Рубрики: Економіка України--Інвестиційний простір--УКРАЇНА
Анотація: Досліджено неоднорідність інвестиційного простору України на рівні регіональної та галузевої структури за допомогою індексу концентрації Герфіндаля-Гіршмана. Запропоновано селективність заходів для підвищення інвестиційної однорідності на теренах країни, що є запорукою ефективного інвестиційного процесу.



81.2Укр-2
Г70


    Городенська, К.
    Граматична неоднорідність сполучників в українській літературній мові [Текст] / К. Городенська // Українська мова. - 2008. - №4. - С. 3-14. - Библиогр. в конце ст.: 19 назв.
ББК 81.2Укр-2
Рубрики: Українська мова--Морфологія--Сполучник
Анотація: Особливості вияву сполучниками формально-синтаксичної функції.





   
    Неоднородность поселенчества: социально-экономический аспект [Текст] / С. Лекарь [и др.] // Економіст. - 2011. - № 6. - С. 4-31. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Народи світу--Оселення людей--Неоднорідність--Соціально-економічний аспект
Анотація: На основі неповних державних статистик оселень України і Росії, а також повної статистики декларованих доходів України і повної статистики оселення Саратовської області запропонована технологія відтворення статистичного образу оселення за допомогою функції диференціальної щільності розподілу.


Дод.точки доступу:
Лекарь, Сергей; Шабанов, Виктор; Привалов, Юрий; Лощинин, Михаил
Є примірники у відділах:
ЕП (вільний)




    Цапко, Ю. Л.
    Вплив штучно створенної неоднорідності грунту на його екологічні властивості та вміст продуктивної вологи [Текст] / Ю. Л. Цапко, О. І. Маклюк, Н. Ф. Чешко // Біологічні системи. - 2012. - Т. 4, вип. 1. - С. 100-104. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Родючість грунтів та їх токсичність
Кл.слова (ненормовані):
грунти -- екологічні властивості -- локальні стрічки -- неоднорідність -- окультурювання -- технології


Дод.точки доступу:
Маклюк, О. І.; Чешко, Н. Ф.




   
    Причины отставания птицы в росте в период выращивания. Неоднородность поголовья по живой массе и уровню развития [Текст] / Л. И. Подобед [и др.] // Ефективне птахівництво. - 2013. - № 11. - С. 18-22 : табл.
Рубрики: Птахівництво
Кл.слова (ненормовані):
курчата -- неоднорідність поголів'я -- відставання в рості -- щільність посадки
Анотація: Недостаточный фронт кормления или уплотнения посадки - главная причина нарастания неоднородности роста птицы, а значит и неоднородности поголовья по живой массе к моменту перевода во взрослое стадо.


Дод.точки доступу:
Подобед, Л. И.; Фисинин, В. И.; Егоров, И. А.; Околелова, Т. М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)


061
Ч 492


    Холявчук, Д. І. (Викладач ЧНУ).
    Ландшафтна неоднорідність долини Середнього Дністра [Текст] / Д. І. Холявчук // Науковий вісник Чернівецького університету : зб. наук. пр. - Чернівці : ЧНУ, 2013. - Вип. 672/673: Географія. - С. 60-63. - Бібліогр. в кінці ст.
УДК
Рубрики: Гідрологія--Басейни річок--Дослідження--р. Дністер
   Ландшафтознавство--Геоекологічні дослідження--Україна

Кл.слова (ненормовані):
середньодністерський ландшафтний регіон -- висотна диференціація -- види каньойонного ландшафту

Є примірники у відділах:
1 Інв.В 74267 (вільний)




    Жуков, О. В.
    Просторово-часові зміни твердості рекультоземів Нікопольського марганцево-рудного басейну [Текст] / О. В. Жуков, Г. О. Задорожна // Біологічні системи. - 2016. - Т. 8, вип. 1. - С. 127-137 : табл. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Грунтознавство--Грунтові дослідження
Кл.слова (ненормовані):
твердість грунту -- просторова неоднорідність -- будова грунту -- морфологічні елементи


Дод.точки доступу:
Задорожна, Г. О.




    Гутлянський, В. Я.
    Про новий підхід до вивчення крайових задач на площині [Text] / В. Я. Гутлянський, В. І. Рязанов, А. С. Єфімушкін // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 4. - С. 12-18. - текст ст. англ. мов. - Бібліогр. в кінці ст.
Рубрики: Математика--Математичний аналіз--Теорія функцій
Кл.слова (ненормовані):
Рівняння Бельтрамі -- Середовище -- Анізотропія -- Неоднорідність -- Математична фізика
Анотація: Наведено короткий опис нещодавніх результатів, отриманих новим методом, по крайових задачах: Гільберта, Діріхле, Неймана, Пуанкаре та Рімана, для рівнянь Бельтрамі і аналогів рівнянь Лапласа в анізотропних і неоднорідних середовищах.


Дод.точки доступу:
Рязанов, В. І.; Єфімушкін, А. С.




   
    Влияние амплитуды и частоты колебаний плазмотрона на химическую и структурную неоднородность металла, наплавленного плазменно-порошковым методом [Текст] / И. А. Рябцев [и др.] // Автоматическая сварка. - 2018. - № 5. - С. 3-8. - Библиогр. с. 8 (6 назв.)
Рубрики: Плазмова металургія
Анотація: Вивчено вплив амплітуди і частоти коливань плазмотрона на формування наплавлених валиків, характер проплавлення основного металу, а також на структурну і хімічну неоднорідність в зоні з'єднання наплавленого і основного металів. Найбільший вплив на форму валика і його мікроструктуру надає амплітуда коливань плазмотрона - зі збільшенням амплітуди збільшується ширина валика і знижується його висота. Досліджували також вплив частоти коливань плазмотрона на характер проплавлення основного металу і на хімічну та структурну неоднорідність в зоні з'єднання основного і наплавленого металу вздовж напрямку наплавлення. При наплавленні з коливаннями плазмотрона спостерігається хвиляста конфігурація границі з'єднання наплавленого і основного металів в поздовжньому напрямку з більшою частотою виступів і западин, яка повторює частоту коливань плазмотрона. Встановлено, що зі збільшенням частоти коливань плазмотрона і на виступах, і на западинах на границі сплаву зменшується перемішування наплавленого і основного металів і зміст основних легуючих елементів різко змінюється.


Дод.точки доступу:
Рябцев, И.А.; Переплетчиков, Е.Ф.; Бартенев, И.А.; Гордань, Г.Н.; Богайчук, И.Л.; Капитанчук, Л.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)




   
    Вплив складу компонентів шихти порошкових стрічок системи легування C–Fe–Cr–Mo на хімічну та структурну неоднорідність наплавленого металу [Текст] / О.П. Ворончук [та ін.] // Автоматичне зварювання. - 2022. - № 2. - С. 11-15 : рис. - Бібліогр.: с. 15 (11 назв)
Рубрики: Наплавлення--Зміцнюючі покриття
   Дугове електрозварювання

Анотація: Загальновідомо, що зносостійкість наплавленого шару в зазначених сплавах залежить від характеристик армуючої фази, її концентрації та якостей сплаву матриці. Методами рентгеноструктурного, металографічного та мікрорентгеноспектрального аналізів металу типу 500Х30М, наплавленого порошковими стрічками, встановлено залежність концентрації, форми, орієнтації, фазових складових та інтегральної твердості карбідів від виду введення в шихту основного карбідоутворюючого елементу – хрому. Встановлено, що максимальна концентрація карбідної фази до 80…90 % в наплавленому шарі досягається при введенні в шихту порошкої стрічки карбіду хрому Cr3C2. В наплавленому металі для всіх зразків в основному присутні складні карбіди системи – (CrFe)7С3. Молібден не утворює окремих карбідних сполук, а є складовою у карбідах типу (Cr2,5Fe4,2Мо0,2)С3. Велика концентрація карбідної складової призводить до вимивання карбідів в зв’язку зі значним зменшенням матричного сплаву. Оптимальна концентрація карбідної фази наплавленого порошковою стрічкою металу типу 500Х30М досягається за рахунок введення в шихту електродного матеріалу карбідоутворюючого елементу – хрому при свіввідношенні 15…25 % карбіду хрому та 75…85 % ферохрому.


Дод.точки доступу:
Ворончук, О.П. ; Жудра, О.П.; Кайда, Т.В.; Кочура, В.О.; Капітанчук, Л.М.; Єремєєва, Л.М.
Немає відомостей про примірники (Джерело у БД не знайдене)